Haber
07 Ekim 2016 - Cuma 13:24 Bu haber 1611 kez okundu
 
Nagihan Karadere eşi Uğur Karadere tarafından aldatıldı
Nagihan Karadere eşi Uğur Karadere tarafından aldatıldı
YAŞAM Haberi
Nagihan Karadere eşi Uğur Karadere tarafından aldatıldı

 

 

 

İddialara göre ise; Uğur Karadere eşi Survivor'da yarışırken aldattı. Karadere, çıplak fotoğraflarını sosyal medyadan tanıştığı bir kadına gönderdi. Kadın da videolarını Karadere'ye gönderdi.
 
Nagihan Karadere'nin eşinin bu çıplak fotoğrafı evlerinin banyosunda çektiği öne sürülüyor. Fotoğraf sosyal medyada Nagihan'ın namuslu kocası mesajı ile paylaşıldı. Nagihan da bu olay üzerine eşinden boşanma kararı aldı.
 
Adada yarıştığı süre içerinde eşinin ihanetine uğradığını öğrenen Nagihan Karadere, Göz6 Panaroma programına katıldı. Karadere, yaşadığı şoku canlı yayında gözyaşlarıyla anlattı:

 

Bu 3-4 günü nasıl atlattım bilmiyorum. Kendimde değilim. Yaşadım ama nasıl yaşadım. Bir şantaj söz konusu. Eşimden para sızdırmaya çalıştılar, başaramayınca bana döndüler. 10 bin euro gibi bir rakam söz konusu. Whatsapp konuşmalarımız mevcut. Hukuki işlem başlatıldı. Avukatımız gerekli işlemleri sürdürüyor. Önümüzdeki günlerde bir açıklama yapacağım. Şuan ben de hiçbir şey bilmiyorum. Bildiği tek şey, herkesin bildiği bir konu. Detayını önümüzdeki günlerde öğreneceğiz. O zaman daha donanımlı, daha dolu bir şekilde sizlere açıklama yapabilirim.
 
İnsanların biraz anlayılşı olmaları gerekiyor diye düşünüyorum. Her ne olursa olsun şuan eminim Uğur'un üzerine gidiyorlardır. Haklı-haksız gözetmeksizin biraz daha sakin olmalarını rica ediyorum. Çünkü bir kızım var. Onun bu konudan etkilenmesini istemiyorum. En hafif bir şekilde, yaralanmadan ailece devam etmek istiyorum.

 

Boşanıyor musun? sorularına şimdi yanıt vermek istemiyorum. 1-2 gün içerisinde her şey netleşmiş olacak.Romanya'ya ait bir numara verdiler. Kız Türk. Whatsapp'tan aradılar beni, konuştuk. Ben o görüntüleri görünce şoka girdim. Eşime döndüm. Hiçbir şey diyemedi.
 
Şuan çok konuşacak bir şey de yok. Her şey karışık. Nasıl en hafif bir şekilde bu olayın içinden çıkabiliriz onu düşünüyorum. Daha önce hiç böyle bir şey yaşamadım. Kaç yıllık evliyiz, eşimden hiç böyle bir şey beklemezdim. Neden yaptı?
Kaynak: Editör: Faruk Kılınç
Etiketler: Nagihan, Karadere, eşi, Uğur, Karadere, tarafından, aldatıldı
Yorumlar
Haber Yazılımı