Haber
04 Temmuz 2016 - Pazartesi 23:30 Bu haber 887 kez okundu
 
BAŞKAN ÇOBAN GİZLİ KAHRAMANLARI UNUTMADI
BAŞKAN ÇOBAN GİZLİ KAHRAMANLARI UNUTMADI
GÜNDEM Haberi
BAŞKAN ÇOBAN GİZLİ KAHRAMANLARI UNUTMADI

BAŞKAN ÇOBAN GİZLİ KAHRAMANLARI UNUTMADI    

                Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Ramazan ayı boyunca iftar programlarında görev alan personelleri ödüllendirdi.

                Afyonkarahisar Belediyesi bu yıl Ramazan ayında, hayırseverlerin katkılarıyla iki ayrı noktada kurulan iftar çadırları ve altı bölgede oluşturulan dağıtım noktalarıyla günde 6 bin kişiye iftar yemeği ikramında bulundu. Ayrıca belirli aralıklarla bazı mahallerde özel olarak düzenlenen ortalama 800 kişinin katıldığı mahalle iftarları gerçekleştirildi. Afyonkarahisar Belediyesi Yemekhane ve Sosyal Tesisler Birimi tarafından organize edilen iftar programlarında Birim Müdürü Metin Köken ile birlikte tam 33 personel görev aldı. İftar programlarında büyük bir özveri ve gayret ortaya koyan bu 33 personel, bir ay boyunca her gün ailelerinden ayrı iftar yaparak halka hizmet etti.

                "İNANILMAZ BİR GAYRET ORTAYA KOYDUNUZ"

                İftar programlarının adeta gizli kahramanları olan personellerin emeğini karşılıksız bırakmayan Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, yine günün iftar yemeği için hazırlık yaptıkları sırada Yemekhane ve Sosyal Tesisleri'ne sürpriz bir ziyaret gerçekleştirdi.

                Ramazan ayı boyunca hem iftar çadırlarında hem dağıtım noktalarında hem de mahalle iftarlarında gösterdikleri özverili çalışmalardan dolayı her birine ayrı ayrı teşekkür eden Başkan Burhanettin Çoban, "Her gün 6 bin kişi için iftar yemeği hazırlamak kolay değil. Sizler, bir ay boyunca; bu işin mutfağından başlayarak, yemeklerin yenilip sandalye ve masaların toplandığı ana kadar gerçekten inanılmaz bir gayret ortaya koydunuz. Hepinize teşekkür ediyor ve çalışmalarınızda başarılar diliyorum" dedi. Başkan Çoban, Özel Kalem Müdürü Mehmet Savaş'ın da eşlik ettiği ziyarette, görevli tüm personeli teşekkür belgesi ile birlikte bazı hediyelerle ödüllendirdi.

Kaynak: Editör: Faruk Kılınç
Etiketler: BAŞKAN, ÇOBAN, GİZLİ, KAHRAMANLARI, UNUTMADI, , , ,
Yorumlar
Haber Yazılımı