AFYONKARAHİSAR CANLI İZLE
Haber
09 Ağustos 2016 - Salı 22:19 Bu haber 817 kez okundu
 
HIDIRLIK YAZ AKŞAMLARI İPTAL
HIDIRLIK YAZ AKŞAMLARI İPTAL
GÜNDEM Haberi
HIDIRLIK YAZ AKŞAMLARI İPTAL

15 Temmuz darbe girişimi sonrası yaşamını yitiren Kahraman Şehitlerimizin acısını yürekten hisseden Afyonkarahisar Belediyesi, Hıdırlık Yaz Akşamları konserlerini iptal etti.

    Afyonkarahisar Belediyesi,  geleneksel hale getirdiği Hıdırlık Yaz Akşamlarını ülkemizde yaşanan darbe girişimi dolayısıyla iptal etti. 12-19 Ağustos tarihlerinde Baha ve Aslı Güngör gibi sevilen sanatçıları Yaz Akşamlarında konuk etmeyi planlayan Afyonkarahisar Belediyesi, Millet olarak 15 Temmuz'dan bu güne yaşadığımız sürecin şanlı tarihimize geçen çok önemli bir dönüm noktası olduğuna dikkat çekerek Yaz Akşamları konserlerini iptal ettiğini açıkladı.

            Konuyla ilgili bir açıklamada bulunan Belediye Başkanı Burhanettin Çoban; ülkemizin milli birlik ve beraberliğine, istikrarlı büyümesine, huzur ve barışına gölge düşürmek isteyen ve nifak sokmaya çalışan FETO Terör Örgütünün yapmış olduğu darbe girişimi neticesinde hayatını kaybeden şehitlerimiz ve gazilerimizin hatıralarına saygı göstererek Hıdırlık Yaz Akşamlarını iptal ettiklerini açıkladı.

Kamuoyuna saygı ile duyurulur….

Kaynak: (Afyonkarahisar Belediyesi) - Afyonkarahisar Belediyesi Editör: Faruk Kılınç
Etiketler: HIDIRLIK, YAZ, AKŞAMLARI, İPTAL
Yorumlar
Haber Yazılımı