Haber
26 Eylül 2016 - Pazartesi 10:43 Bu haber 1334 kez okundu
 
Ebru Gündeş ZARRAB Askı Bitti.
Ebru Gündeş ZARRAB Askı Bitti.
YAŞAM Haberi
Ebru Gündeş ZARRAB Askı Bitti.

2010 yılında "60 yıl hiç ayrılmayacağız." diye yola çıkıp yalılarının kapısından otomobillerinin plakasına kadar her yere "60 yıl" yazdıran Ebru Gündeş ve Reza Zarrab'ın evliliği sadece 6 yıl sürdü.

GÜNDEŞ: KARARIM DOĞRUDUR

2010 yılında dünya evine giren ve sözlerini temsilen Rolls Royce marka lüks araçlarının plakasından Kanlıca'daki yalılarının kapısına ve teknelerine kadar her yere "60 yıl" yazdıran çift, ünlü şarkıcının verdiği dilekçe ile boşanma kararı aldı.

 

 

 

ABD'de tutuklu bulunan eşinin basın açıklaması yaptığı saatlerde bir otelde konser veren Gündeş, sahnede "Teşekkür ederim" şarkısını seslendiriyordu.

İŞTE ZARRAB'IN O AÇIKLAMASI

13.09.2016 itibarıyla eşim Ebru Gündeş avukatı aracılığı ile tarafıma boşanmak istediğini iletmiş olup akabinde de süreci derhal sonlandırmak üzere yine avukatı aracılığı ile üzerimde baskı uygulanmış ve son olarak da 23.09.2016 tarihinde boşanma vekaletnamesini tarafıma göndermiş bulunmaktadır. İçerisinde bulunduğum bu sıkıntılı sürece rağmen eşimin boşanma kararını saygıyla karşıladığımı kamuoyuna bildiririm. Saygılarımla

Kaynak: Editör: Faruk Kılınç
Etiketler: Ebru, Gündeş, ZARRAB, Askı, Bitti
Yorumlar
Haber Yazılımı gtag('set', {'user_id': 'USER_ID'});