Haber
27 Eylül 2016 - Salı 22:41 Bu haber 1014 kez okundu
 
BELEDİYE ŞEHİTLERİMİZİ UNUTMUYOR
BELEDİYE ŞEHİTLERİMİZİ UNUTMUYOR
GÜNDEM Haberi
BELEDİYE ŞEHİTLERİMİZİ UNUTMUYOR

 

 

                Afyonkarahisar Belediyesi tarafından geçtiğimiz aylarda Hakkâri’nin Şemdinli ilçesindeki terör saldırısında şehit düşen Piyade Uzman Çavuş Mehmet Esen'in Çay ilçesi Karacaören Kasabasındaki baba evinde mevlid-i şerif okutuldu.

                Şehit aileleri ve gazilerin her zaman yanında olan Afyonkarahisar Belediyesi, görev yaptığı Hakkari'nin Şemdinli ilçesindeki terör saldırısında şehit düşen Piyade Uzman Çavuş Mehmet Esen için mevlid-i şerif programı düzenledi. Şehidin baba ocağı Çayın Karacaören Kasabasında düzenlenen programda şehidimiz bir kez daha rahmetle anıldı. Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı ise desteklerinden dolayı Belediye Başkanı Burhanettin Çoban'a teşekkür etti.

           Programa Vali Aziz Yıldırım, Çay Kaymakam Vekili Muhammed Evlice, Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, İl Jandarma Komutanı J.Albay Orhan Sırma, Karacaören Belediye Başkanı Muhterem Algün, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şubesi Yönetim Kurulu Üyeleri ile çok sayıda vatandaş katıldı.

           Şehidimizin Babası İbrahim Esen, düzenlenen mevlid-i şerif programından duyduğu memnuniyeti dile getirerek Vali Aziz Yıldırım ve Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’a, İl Jandarma Komutanı J.Albay Orhan Sırma ve ilçe protokolü ve Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı’ya teşekkür etti. Yemek ikramının da olduğu program okunan Yasin-i Şerif ve hatim duasının ardından sona erdi.

Kaynak: (Afyonkarahisar Belediyesi) - Afyonkarahisar Belediyesi Editör: Faruk Kılınç
Etiketler: BELEDİYE, ŞEHİTLERİMİZİ, UNUTMUYOR
Yorumlar
Haber Yazılımı