İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Yerel basın  erteleme bekliyor
Yerel basın erteleme bekliyor
Haber
27 Haziran 2019 - Perşembe 15:35 Bu haber 789 kez okundu
 
SÖZ VARDIĞIMIZ GİBİ HİZMETLERİMİZ DEVAM EDİYOR.
SÖZ VARDIĞIMIZ GİBİ HİZMETLERİMİZ DEVAM EDİYOR.
GÜNDEM Haberi
SÖZ VARDIĞIMIZ GİBİ HİZMETLERİMİZ DEVAM EDİYOR.

Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu'ya hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor. Afyonkarahisar İl Genel Meclisi Başkanı Burhanettin Çoban ve İl Genel Meclisinin Emirdağ Temsilcileri Hüseyin Duran ve Necati Şevik, Başkan Koyuncu'yu ziyaret ettiler.

Ziyaret sonrasında Emirdağ Yayla Yolları yapımı için Afyonkarahisar İl Genel Meclisi Başkanı Burhanettin Çoban, Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, Afyonkarahisar İl Genel Meclisinin Emirdağ Temsilcileri Hüseyin Duran ve Necati Şevik, AK Parti Emirdağ İlçe Başkanı İsmail Dşiçürük ve yol yapım heyeti yerinde inceleme yaptılar. Yol yapımıyla ilgili bilgi alışverişinde bulunuldu.

Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu konuyla ilgili şunları kaydetti; "Söz verdiğimiz gibi... 31 Mart seçimleri öncesinde seçim manifestomuzda yer alan Yayla Yollarının Yapılması sözümüzü Afyonkarahisar İl Genel Meclis’imizle birlikte gerçekleştiriyoruz. Projemiz önümüzdeki günlerde tamamlanacak ve Emirdağ Yaylalarımıza ulaşım daha da kolaylaşacak... Afyonkarahisar İl Genel Meclisi Başkanımız Burhanettin Çoban’a, İl Genel Meclisi Üyelerimiz Hüseyin Duran ve Necati Şevik ve Ak parti ilçe başkanı ismail Dişicürük'e teşekkür ederiz."

Kaynak: Editör: Faruk Kılınç
Etiketler: SÖZ, VARDIĞIMIZ, GİBİ, HİZMETLERİMİZ, DEVAM, EDİYOR.,
Yorumlar
Haber Yazılımı