AFYONKARAHİSAR CANLI İZLE
Haber
15 Ağustos 2019 - Perşembe 14:35 Bu haber 1244 kez okundu
 
İNDİRİMLİ BİLETLER İÇİN SON FIRSAT
BİLETLERE YOĞUN İLGİ
SPOR Haberi
İNDİRİMLİ BİLETLER İÇİN SON FIRSAT

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’in talebi üzerine dev organizasyonu izlemek isteyen Afyonkarahisarlılar, biletleri yüzde 50 indirimli almaya devam ediyor. Afyonkarahisarlılar’a özel olarak satışa sunulan indirimli biletler, Park Afyon Alışveriş Merkezi ve SÖZ Toplu Tüketim Mağazaları’nda 18 Ağustos Pazar gününe kadar satışta olacak.

 

  Afyonkarahisar’da 6-7-8 Eylül tarihlerinde yapılacak Dünya Motokros Şampiyonası ile Afyon Spor ve Motofest’in indirimli biletlere yoğun ilgi var. Belediye Başkanı Mehmet Zeybek'in talebi üzerine  Kurban Bayramı öncesi Afyonkarahisarlılar'a özel 50 inde gidilen biletler tükenmek üzere. İndirimli biletler 18 Ağustos Pazar gününe kadar satışta olacak.

  Dünya Motokros Şampiyonası (MXGP) 08 Eylül’de Afyonkarahisar’da Dünya Kadınlar ve Avrupa Şampiyonası ile birlikte yapılacak. MXGP, MX2, Kadınlar ve Avrupa Şampiyonası'nda yaklaşık 120 sporcunun mücadele edeceği organizasyonun indirimli biletleri Park Afyon Alışveriş Merkezi ve SÖZ Toplu Tüketim Mağazaları’nda satılıyor.

    50 indirimli bilet uygulaması 18 Ağustos Pazar Gününe kadar devam edecek. Seyirciler, tek bilet ile 3 gün boyunca hem yarışları hem de Afyon Spor ve Motofest kapsamındaki etkinlik ve konserleri takip edebilecekler.

Afyon Spor ve Motofest kapsamında; Fedon (6 Eylül Cuma), Aleyna Tilki (7 Eylül Cumartesi), Murat Boz (8 Eylül Pazar) Konserleri, Kamp Alanı, Mini Golf, Canlı Langırt, Mini ATV, Zipline, Tırmanma Duvarı, Çocuk Etkinlikleri, Çocuklar için Motosiklet Eğitimi, Geleneksel Sokak Oyunları, Klasik Araba – Motosiklet Sergisi, Motosiklet Gösterisi, Sujeti-Flyboard Gösterisi ve Spor Federasyonlarının etkinlikleri yer alacak.

 

Kaynak: Editör: Faruk Kılınç
Etiketler: İNDİRİMLİ, BİLETLER, İÇİN, SON, FIRSAT, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı