Haber
07 Kasım 2019 - Perşembe 18:07 Bu haber 938 kez okundu
 
Kadın Meclisine anlamlı ziyaret
Kadın Meclisine anlamlı ziyaret
GÜNDEM Haberi
Kadın Meclisine anlamlı ziyaret

 

Afyonkarahisar Belediyesi Kadın Meclisi Başkanı Canser Kuzu ve yönetimi, İlimizdeki Şehit ve Gazi eşleri ile çocuklarını makamında ağırladı.

Kuzu ve yönetimine yapılan tebrik ziyaretine, Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı ve eşi Emine Kumartaşlı öncülüğünde Şehit eşleri, çocukları ile Gazi eş ve çocukları katıldılar.

Ziyaretten dolayı çok duygulandığını ve mutlu olduğunu belirten Canser Kuzu, Kent Konseyi Kadın Meclisi olarak Şehit ve Gazilerimizin eşleri ile çocuklarının her daim hizmetlerinde olduğunu belirterek;

“Sizler bizlerin en kutsal emanetlerisiniz

. Sizler için ne yapsak azdır. Kadın Meclisi olarak inşallah önümüzdeki günlerde Şehit ve Gazi eşleri ile kız çocukları için bir projemiz var. İnşallah projemizi el birliği ile hayata geçireceğiz.

Dernek Başkanımız İsmail Kumartaşlı’dan, gereken tüm bilgileri alıyoruz

. Gece gündüz demeden beni ve yönetim kurulu üyelerimi arayabilirsiniz. Şunu unutmayın ki sizin sorununuz, Kadın Meclisinin sorunudur. Her zaman yanınızdayız.

” diyerek ziyaretin kendilerine ayrı bir güç ve çalışma azmi kattığını söyledi.

Ziyarette Şehit ve Gazi eşleri ile çocukları hakkında Kuzu ve yönetimini bilgilendiren Kumartaşlı, gerek Canser Kuzu’nun şahsında gerekse Kadın Meclisi olarak derneklerine, Şehit ailelerine, gazi ve yakınlarına çok destek olduğunu ve yakından ilgilendiğini belirterek, tüm Şehit ve gazi aileleri adına teşekkür etti.

Karşılıklı bilgi alış verişinin yapıldığı ziyarette, projeler hakkında görüşler dinlendi.

Kaynak: Editör: Faruk Kılınç
Etiketler: Kadın, Meclisine, anlamlı, ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı