Haber
26 Şubat 2017 - Pazar 11:44 Bu haber 1316 kez okundu
 
ÖMÜR BOYU BAŞIMIN TACI OLURMUSUN
ÖMÜR BOYU BAŞIMIN TACI OLURMUSUN
YAŞAM Haberi
ÖMÜR BOYU BAŞIMIN TACI OLURMUSUN

 

SAĞLIKÇI'DAN MEŞALELİ,PANKARTLI EVLİLİK TEKLİFİ

Afyonkarahisar Bayat Devlet Hastanesi personeli Sülayman Yıldırım'dan 2 yıldır görüştükleri meslektaşı Saliha'ya , Afyon Kent Merkezinde havayi Fişekli pankartlı evlilik teklifi geldi.

 

ÖMÜR BOYU BAŞIMIN TACI OLURMUSUN

2 yıldır birlikte çalıştığı ve canından çok sevdiği Saliha Çakıcı'ya arkadaşlarının da yardımıyla ilginç bir evlenme teklifi hazırlayan Süleyman Yıldırım yaptığı evlenme teklifi ile sevdiği kızın "EVET" sözü ile mutluluktan havalarda uçtu.Afyonkarahisar Merkez Yeşil Yol caddesinde   'Ömür boyu başımın tacı olurmusun?' yazılı pankart açan Sağlıkcı, yanan meşaleler ile birlikte diz çöküp evlenme teklif etti.

 

DİZ ÇÖKEREK TEK TAŞ YÜZÜK TAKTI

Bayat Devlet Hastanesi çalışanları ve 112 Acil Servis çalışanları olan arkadaşlarının  'Evet desene' diye yaptıkları tezahürat çevrede bulunan gençlerde duygusal anlar yaşanmasına neden oldu. Saliha Çakıcı'nın evet demesinin ardından Süleyman Yıldırım canından çok sevdiği Saliha'nın önünde diz çökerek parmağına tek taş yüzük taktı. Sağlıkçılar meslektaşlarının mutlu günlerinde iki sevgiliyi yalnız bırakmadı.

( A HABER AJANS 

Kaynak: (AJANSLAR) - AJANSLAR Editör: Faruk Kılınç
Etiketler: ÖMÜR, BOYU, BAŞIMIN, TACI, OLURMUSUN
Yorumlar
Haber Yazılımı