AKP UST BANNER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Kayyumlu belediyelere 3 kriter
Kayyumlu belediyelere 3 kriter
Haber
06 Şubat 2019 - Çarşamba 23:15 Bu haber 453 kez okundu
 
OSB İÇİN NE GEREKİYORSA 1 FAZLASINI YAPACAĞIZ
OSB İÇİN NE GEREKİYORSA 1 FAZLASINI YAPACAĞIZ
YEREL SECİMLER 2019 Haberi
OSB İÇİN NE GEREKİYORSA 1 FAZLASINI YAPACAĞIZ

 

İyi Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Dr. Mahmut Koçak, İyi Parti İl Başkanı Mehmet İnkaya ve beraberindeki heyet ile Organize Sanayi Bölgesi’ni ziyaret etti. OSB Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Yeşilay ile görüşen Koçak: “Afyonkarahisar’ın gelişmesi için yatırımların arttırılması şart. İlimiz dışındaki iş adamları ile görüşmeler yaparak, Afyon’umuza yatırım yapmalarını sağlayacağız” dedi.

OSB Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Yeşilay, Başkan Vekili İrfan Mutluer, Organize Sanayi Bölge MüdürüAli Ulvi Akosmanoğlu ile fikir alışverişinde bulunanKoçak: “İlimizi birlikte güzelleştireceğiz.Dışarıdan gelen yatırımları arttırarak Afyonkarahisar’ımızıcazibe merkezi haline getireceğiz. Yalnızca çevre illerde değil, Türkiye genelinde konuşulacak bir Afyonkarahisar inşa edeceğiz” şeklinde konuştu.

Koçak, OSB’ndeki firmaların ilimizin önemli istihdam merkezlerinden olduğunu ifade ederek,Belediye Başkanı olduğundaiş adamları ile her zaman işbirliği içinde olacaklarını belirtti.Devlet yönetiminde devamlılığın esas olduğunu vurgulayan Koçak: “OSB’nin gelişimine destek olacağız. Verdiğimiz sözlerin daima arkasında duracağız. Afyonkarahisar’ımızın üreten bir şehir olabilmesi için ne gerekiyorsa 1 fazlasını yapacağız. Sizlerin hizmetinde olarak ihtiyaç duyduğunuz her konuda destek vereceğiz. El birliği ile şehrimizi güçlendireceğiz” dedi. 

Yeşilay, nazik ziyaretlerinden dolayı Koçak ve beraberindeki heyete teşekkürlerini iletti.

 

 

 

Kaynak: Editör: Faruk Kılınç
Etiketler: OSB, İÇİN, NE, GEREKİYORSA, 1, FAZLASINI, YAPACAĞIZ,
Yorumlar
Haber Yazılımı