ŞEHİR KAMERALARI
Haber
12 Eylül 2019 - Perşembe 16:48 Bu haber 2395 kez okundu
 
PAŞA CAMİİ’NDE ÇEVRE DÜZENLEME ÇALIŞMALARI BAŞLADI
PAŞA CAMİİ’NDE ÇEVRE DÜZENLEME ÇALIŞMALARI BAŞLADI
YAŞAM Haberi
PAŞA CAMİİ’NDE ÇEVRE DÜZENLEME ÇALIŞMALARI BAŞLADI

 

 Afyonkarahisar Belediyesi'nin himayesinde, tarihe yeniden kazandırılacak Paşa Camii çevre düzenleme çalışmalarına başlandı.

 Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’in talimatıyla Fen İşleri Müdürlüğü Yol ve Asfalt Birimi ekipleri Paşa Camii’de çevre düzenleme çalışmalarına başladı.

Belediyemizin destekleri, hayırseverlerimizin katkılarıyla yapımına başlanan Paşa Camii bir taraftan inşaat çalışmaları devam ederken, diğer taraftan da yol düzenlemeleri tüm hızıyla devam ediyor.

Gasilhaneden, Kur’an Kursu’na, açık otoparktan, sosyal donatılara kadar her şeyin en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü Paşa Camii ve Müştemilatları tamamlandığında şehrimizin ve  ülkemizin en güzel eserlerinden biri olacağını belirten Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, hayırsever tüm vatandaşlarımızın Kuveyt Türk Afyonkarahisar Şubesi üzerinden açılan Paşa Camii hesabına destek vermeleri çağrısında bulunarak, bugüne kadar maddi ve manevi emeği geçenlere teşekkür etti.

            "Paşa Camii'nin bir köşesinde benim de katkım olsun" diyenler, Kuveyt Türk Afyonkarahisar Şubesi, Afyonkarahisar Paşa Camii Kur’an Kursu ve Müştemilatını Yaptırma ve Yaşatma Derneği adına TR 66 0020 5000 0943 6740 4000 01 IBAN Numarasından destek verebilirler.

Kaynak: Editör: Faruk Kılınç
Etiketler: PAŞA, CAMİİ’NDE, ÇEVRE, DÜZENLEME, ÇALIŞMALARI, BAŞLADI,
Yorumlar
Haber Yazılımı