Haber
11 Nisan 2017 - Salı 11:51 Bu haber 1526 kez okundu
 
ŞENAY KAHVALTI SALONU MİLLETVEKİLİ ÖZKAL'IN KATILIMI İLE AÇILDI
ŞENAY KAHVALTI SALONU MİLLETVEKİLİ ÖZKAL'IN KATILIMI İLE AÇILDI
YAŞAM Haberi
ŞENAY KAHVALTI SALONU MİLLETVEKİLİ ÖZKAL'IN KATILIMI İLE AÇILDI

 

Afyonkarahisar Merkez Marulcu Mahallesi 1.Yeşil yol caddesinde hizmet verecek olan Şenay Kahvaltı Salonu Milletvekili Hatice Dudu Özkal ve yoğun katılım ile açılışı yapıldı.

 

Yapılan açılışa Milletvekili Hatice Dudu Özkal, Ak Partili kadınlar, Ak Parti yönetimi ve çok sayıda vatandaş katıldı.Yapılan düa'nın ve açılışın sonrası konuşan Milletvekili Özkal; "KOSGEP girişi ile açılışını yaptığı Şenay Kahvaltı Salonu sahibi Şenay Uyan'a hayırlı uğurlu olsun dedi. Özkal; ''Bayan girişimcilerin artması mutluluk verici bir durum. Yeni işyeriniz hayırlı olsun, bol kazançlar dilerim, Biz Kadın girişimcilere her zaman desteğimizin olduğunu söyledik, her zaman girişimci kadınlarımızın yanında olduk ve olmaya devam edeceğiz"; dedi.

İşletme Sahibi Şenay Uyan ise konuşmasında ;"Afyonkarahisar'a Farklı bir damak tadı sunararak ve bir kadın işletme sahibi olarak, kadınların her anlamda başarılı olduğunu kanıtlamak için  İşyerimizde kahvaltılık ve gözleme çeşitleri ile hizmetin en mükemmelini vereceklerini belirtti.

Uyan; "Güzel ve nezih bir yer açtık ve Afyonkarahisar'lı hemşerilerimizin desteğini bekliyorum, Buyursunlar gelsinler lezzetimizi yerinde tatsınlar” dedi. Yoğun katılımın olduğu Açılışın ardından misafirlere birbirinden leziz damak tadı ile ikramda bulunuldu.

( A HABER AJANS )

Kaynak: (AJANSLAR) - AJANSLAR Editör: Faruk Kılınç
Etiketler: ŞENAY, KAHVALTI, SALONU, MİLLETVEKİLİ, ÖZKALIN, KATILIMI, İLE, AÇILDI
Yorumlar
Haber Yazılımı