AFYONKARAHİSAR CANLI İZLE
Haber
05 Temmuz 2019 - Cuma 13:59 Bu haber 1507 kez okundu
 
Sinanpaşa Belediyesine yeni cenaze aracı alındı
Sinanpaşa Belediyesine yeni cenaze aracı alındı
GÜNDEM Haberi
Sinanpaşa Belediyesine yeni cenaze aracı alındı


Sinanpaşa Belediye Başkanı Erdal Karaman’ın girişimleri ile Belediyeye ait bir adet cenaze taşıma ve nakil aracı alındı. 
Göreve geldiği 31 Mart seçimlerinin ardından çalışmalarına hızlı bir şekilde başlayan Sinanpaşa’nın başarılı Belediye Başkanı Erdal Karaman, ilçe halkı ile yakından ilgilendiği gibi vatandaşların istek ve taleplerini de teker teker yerine getiriyor. Sinanpaşa İlçesinin en büyük eksikliklerinden bir tanesi olan cenaze taşıma ve nakil aracı modern hale getirilerek hizmete sunuldu.
İlçemize hayırlı olsun
Belediye Başkanı Karaman, “Sinanpaşa Belediyesi araç parkına kazandırmış olduğumuz morglu cenaze taşıma aracı ile vefat eden vatandaşlarımıza son görevimizi layıkıyla yerine getirmeye çalışıyoruz. Şehir dışında vefat eden vatandaşlarımızın cenaze nakillerini mevcut aracımızla gerçekleştiremiyor, özellikle yaz aylarında bu konuda sıkıntı yaşıyorduk. Yeni araçla birlikte vatandaşlarımız cenazelerini aracımızda bekletebilecek ve nakillerini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebileceklerdir. İlçemize hayırlı uğurlu olsun” dedi. 
Başkan Karaman’a teşekkür ettiler
Sinanpaşa İlçesindeki vatandaşlar ise, Sinanpaşa Belediye Başkanı Erdal Karaman’ın girişimleri ile Belediyeye kazandırılan morglu cenaze taşıma aracının hayırlı ve uğurlu olması temennisinde bulunurken, cenaze nakil aracının ilçede bir ihtiyacın giderildiği söylediler.

Kaynak: Editör: Faruk Kılınç
Etiketler: Sinanpaşa, Belediyesine, yeni, cenaze, aracı, alındı,
Yorumlar
Haber Yazılımı