Haber
22 Temmuz 2016 - Cuma 08:36 Bu haber 790 kez okundu
 
SİZLERE NE KADAR TEŞEKKÜR ETSEK AZDIR
SİZLERE NE KADAR TEŞEKKÜR ETSEK AZDIR
GÜNDEM Haberi
SİZLERE NE KADAR TEŞEKKÜR ETSEK AZDIR

DEMOKRASİ NÖBETİ ŞİDDETLİ YAĞMURA RAĞMEN DEVAM ETTİ

KAHRAMAN MİLLETİN ŞEREFLİ NÖBETİ

 

         FETÖ- PDY’nin darbe girişimine tepki gösteren Afyonkarahisarlılar, demokrasi nöbetine devam etti. Anıtpark’ta toplanan binlerce kişi dün gece etkili olan yoğun yağmura rağmen alanı terk etmedi.

         Akşam namazının meydanda kılınması ile başlayan demokrasi nöbetine katılım yoğun olurken, vatandaşlar ellerinde Türk bayrakları ve darbe girişimine tepki gösteren pankartlarla geldiler. Etkinlikte bazı vatandaşların İngilizce ve Arapça yazılı dövizler taşıması ise dikkatlerden kaçmadı. Yoğun yağmura rağmen alanı dolduran vatandaşlara teşekkür eden Başkan Burhanettin Çoban, Afyonkarahisar’ın tarihi günlerinden birini daha yaşadığını söyledi.

“SİZLERE NE KADAR TEŞEKKÜR ETSEK AZDIR”

Vatandaşımızın kendi menfaati için, ailesi için veya kendi işi için saatlerce yağmurun altında asla beklemeyeceğine dikkat çeken Başkan Burhanettin Çoban;  milletimizin bekası için şiddetli yağmura rağmen meydanları dolduran tüm Afyonkarahisarlılara teşekkür etti.  Her geçen gün darbeyle ilgili yapılmak istenen ihanet teşebbüsü ile ilgili çok üzücü, kahredici detaylar ortaya çıkmaya devam ettiğini söyleyen Başkan Çoban, “Bu terör örgütünün gerçek yüzünü gören milletimiz, en güzel cevabını meydanlarda tuttuğu demokrasi nöbetiyle vermeye de devam ediyor. Sizlere ne kadar teşekkür etsek azdır” diye konuştu. Gece boyunca Kur’an-ı Kerim ve ilahiler okunurken, Afyonkarahisar Belediyesi Mehteran Takımı da bir gösteri sundu.

Kaynak: (Afyonkarahisar Belediyesi) - Afyonkarahisar Belediyesi Editör: Faruk Kılınç
Etiketler: SİZLERE, NE, KADAR, TEŞEKKÜR, ETSEK, AZDIR
Yorumlar
Haber Yazılımı