Haber
20 Şubat 2020 - Perşembe 14:35 Bu haber 730 kez okundu
 
Sosyal Yardımlar Genel Müdür Yardımcısı Tarlacı Afyonkarahisar’da temaslarda bulundu
Sosyal Yardımlar Genel Müdür Yardımcısı Tarlacı Afyonkarahisar’da temaslarda bulundu
GÜNDEM Haberi
Sosyal Yardımlar Genel Müdür Yardımcısı Tarlacı Afyonkarahisar’da temaslarda bulundu

 

Aile ve Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, Sosyal Yardımlar Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Tarlacı, Afyonkarahisar’da bir dizi ziyaret ve görüşmeler yaptı. 

İlk olarak Afyonkarahisar Valisi Mustafa Tutulmaz’ı makamında ziyaret eden Tarlacı, gerçekleştirdiği nezaket ziyaretinde Afyonkarahisar’da Aile ve Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı bünyesindeki kurumlar vasıtasıyla yürütülen sosyal yardım projeleri ve konuları ile ilgili fikir alışverişinde bulundu.

 Tarlacı daha sonra Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’i ziyaret ederek Zeybek’e başkanlık görevinin hayırlı olmasını dileyerek, Belediye Başkanı olarak Zeybek’in Afyonkarahisar’a müspet katkılar sunacağına inandığını ifade etti. Tarlacı, “Mehmet Zeybek başkanımız bir Afyonkarahisar aşığı ve hizmet adamıdır. Görevinde başarılı olacağına şüphemiz yoktur” dedi. İl Genel Meclisi Başkanı Burhanettin Çoban ile de bir araya gelen Tarlacı, Çoban’ın İl Genel Meclisi bünyesinde Afyonkarahisar il genelinde önemli başarılara imza atacağına inandığını belirtti.

Tarlacı son olarak Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğünü ve Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı da ziyaret eden Tarlacı, yetkililerden bilgiler alarak Afyonkarahisar’a yapılacak hizmetleri görüştü. Tarlacı, Aile ve Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı bünyesinde Afyonkarahisar ile ilgili projeleri yakınen takip ettiğini belirterek şehir olarak Afyonkarahisar’ın bakanlığın pek çok projesinden istifade ettiğini de sözlerine ekledi.

Kaynak: Editör: Faruk Kılınç
Etiketler: Sosyal, Yardımlar, Genel, Müdür, Yardımcısı, Tarlacı, Afyonkarahisar’da, temaslarda, bulundu,
Yorumlar
Haber Yazılımı