Haber
27 Haziran 2020 - Cumartesi 19:50 Bu haber 928 kez okundu
 
TÜM ÖĞRENCİLERİMİZE BAŞARILAR DİLERİZ
TÜM ÖĞRENCİLERİMİZE BAŞARILAR DİLERİZ
EĞİTİM Haberi
TÜM ÖĞRENCİLERİMİZE BAŞARILAR DİLERİZ

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek  yarın ve Pazar günü  yapılacak olan Yükseköğretim Kurumları Sınavı'na (YKS) girecek olan tüm öğrencilere başarılar diledi.

Başkan Zeybek yayınladığı mesajda ailelere de seslenerek, “Öğrencilerin hayatlarının en önemli sınavlarından birisi olan bu sınavda onlara destek olmak bizlerin en önemli görevidir” dedi.

YKS'nin öğrencilerin lisans eğitimine geçişte önemli bir basamak olduğunu ifade eden Başkan Zeybek , “Öğrencilerimiz bütün bir yıl emek ve çaba göstererek hazırlandıkları Yükseköğretim Kurumları Sınavı'nda başarılı olacaklarına inancım tamdır. İnanıyorum ki, emeklerinizin karşılığını alacaksınız.

Sizi, hayatın yeni bir safhasına taşıyacak bu sınav elbette önemlidir. Ancak belirtmeliyim ki, bu sınavda başarı elde edememek hiçbir şeyin sonu değildir. Aldığınız sonuç ne olursa olsun, önünüzde uzun bir hayat var

. Eğitim almayı hedeflediğiniz meslekleri ve alanları belirlerken her mesleğin kendi başına bir değer olduğu ve fırsat barındırdığını unutmayalım” ifadelerini kullandı.

 Başkan Zeybek, “Bu süreçte öğrencilerimizi stres ve sıkıntıya sokacak durumlardan kaçınmalıyız

. Sınava büyük bir azim ve özveriyle hazırlanan kıymetli öğrencilerimizin sınav heyecanını paylaşıyor, sınava girecek tüm öğrencilerimize başarılar diliyorum” dedi.

Kaynak: Editör: Faruk Kılınç
Etiketler: TÜM, ÖĞRENCİLERİMİZE, BAŞARILAR, DİLERİZ,
Yorumlar
Haber Yazılımı