İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Haber
15 Mayıs 2019 - Çarşamba 16:53 Bu haber 1603 kez okundu
 
Türk Kızılay’ı yardıma muhtaçların Yardımına Kosuyor.
Türk Kızılay’ı yardıma muhtaçların Yardımına Kosuyor.
AFYONHABERTURK ÖZEL HABER Haberi
Türk Kızılay’ı yardıma muhtaçların Yardımına Kosuyor.

Türk Kızılay’ı yardıma muhtaçların yanında
Türk Kızılay’ı Afyonkarahisar Şubesi Ramazan Ayı’nda yardım faaliyetlerini hızlandırdı. Gıda yardımından, okul yardımına, maddi yardımdan, aile ziyaretlerine kadar birçok alanda faaliyetlerini sürdüren Türk Kızılay’ı Ramazan Ayı’nda ihtiyaç sahiplerinin yüzünü güldürmeye devam ediyor. 
Ramazan ayında hayırseverlerin yardımlarını ihtiyaç sahiplerinin sofrasına ulaştırmak için “Ramazan’ı Bu Hilalin Altında Paylaşalım” sloganıyla kampanya başlatan Kızılay, yardım malzemesi dağıtımlarını sürdürüyor. Gıda kolisi başta olmak üzere her yönden ihtiyaç sahiplerinin yanında olduklarını ifade eden Türk Kızılay’ı Afyonkarahisar Şube Başkanı Fatih Okyar, her zaman olduğu yine Ramazan Ayı’nda yardım faaliyetlerini hızlandırdıklarını söyledi. Gıda yardımının yanına daha bir alanda yardım ve faaliyet gösterdiklerini söyleyen Başkan Okyar, Türk Kızılay’ı olarak nerede yardıma muhtaç varsa onların yüzünü güldürmek için çalışacaklarını söyledi. 
“Şehit ailelerini ziyaret ettik”
Yardım faaliyetlerinin dışında özel günlerde çeşitli ziyaretler sürdürdüklerini belirten Okyar; “Geçtiğimiz günlerde anneler gününü kutladık. Biz Kızılay olarak genç arkadaşlarımızla birlikte vatan için canlarını seve seve feda eden şehit annelerimizin evlerini ziyaret ettik. Onların ellerini öpüp hayır dualarını aldık” dedi.  
“Öğrenci yardımlarımız sürüyor”
Yine faaliyetleri kapsamında Şuhut Çakırözü İlkokulu’na yardım kolileri ulaştırdıklarını kaydeden Fatih Okyar; “Biz Kızılay olarak geleceğimiz olan öğrencilerimizin her zaman yanındayız. Öğrencilerimize mübarek ayda yardım kolileri ulaştırdık. Biz bundan sonrada yardımlarımızı ulaştırmaya devam edeceğiz. Nerede bir mazlum varsa biz onların için çalışacağız. 
“Desteklerinizi bekliyoruz”
Kenttin çeşitli noktalarında yardım bağış noktaları oluşturduklarından bahseden Okyar, yardımseverlere desteklerinden dolayı teşekkür etti. Yardımda bulunmak isteyen vatandaşların oluşturdukları yardım noktalarına giderek destekte bulunabileceklerini ifade eden Okyar; “Bizim en büyük destekçimiz olan hayırseverlere teşekkür ediyoruz. Onların destekleri sayesinde yüzleri güldürüyor, mazlumların yanında oluyoruz. Bu mübarek ayda da tüm vatandaşlarımızdan Türk Kızılay’ına destek bekliyoruz” dedi.

Kaynak: Editör: Faruk Kılınç
Etiketler: Türk, Kızılay’ı, yardıma, muhtaçların, Yardımına, Kosuyor.,
Yorumlar
Haber Yazılımı