Haber
04 Temmuz 2016 - Pazartesi 23:32 Bu haber 1115 kez okundu
 
Türkiye Minik Basketbolcuları Ödüllerini Aldılar.
Türkiye Minik Basketbolcuları Ödüllerini Aldılar.
SPOR Haberi
Türkiye Minik Basketbolcuları Ödüllerini Aldılar.

Türkiye Minik Basketbolcuları Ödüllerini Aldılar.

Bu yıl 14.cüsü düzenlenen Türkiye Basketbol Minikler Şenliği kapsamında ilimize yapılan müsabakalar soncunda dereceye giren takımlara, başta Valimiz Aziz Yıldırım olmak üzere diğer protokol üyeleri tarafından ödülleri takdim edildi.

 
Atatürk Kapalı Spor Salonunda düzenlenen ödül törenine Valimiz Aziz Yıldırım’ın yanı sıra Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Dr. Yunus Tortop, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Şube Müdürleri, Türkiye Basketbol Federasyonu temsilcileri, minik sporcular ve aileleri katıldılar.
Türkiye Basketbol Federasyonu tarafından 29 Haziran – 3 Temmuz 2016 tarihleri arasında düzenlenen 14.Türkiye Minikler Basketbol Şenliğinde 72 Takım 5 gün boyunca 7 ayrı salonda 252 müsabaka yaptılar.

 
Müsabakalar sonucunda birinci olan Ankara iline Valimiz Aziz Yıldırım ödüllerini takdim ederken, diğer dereceye giren illere ise Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Dr. Yunus Tortop ile Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Şube Müdürleri tarafından ödülleri verildi.
Ödül törenin sonunda Türkiye Basketbol Minikler Şenliği’ne en iyi şekilde ev sahipliği yapan Valimiz Aziz Yıldırım’a desteklerinden dolayı Türkiye Basketbol Federasyonu adına TBF Altyapılar Yetkilisi Hakan Şahin tarafından plaket takdim edildi.
Kaynak: Editör: Faruk Kılınç
Etiketler: Türkiye, Minik, Basketbolcuları, Ödüllerini, Aldılar
Yorumlar
Haber Yazılımı