AFYONKARAHİSAR CANLI İZLE
Haber
04 Eylül 2019 - Çarşamba 11:20 Bu haber 1399 kez okundu
 
“Ürünlerimizi İzmir Fuarı’nda tanıtacağız”
“Ürünlerimizi İzmir Fuarı’nda tanıtacağız”
EKONOMİ Haberi
“Ürünlerimizi İzmir Fuarı’nda tanıtacağız”

Türkiye Çin İş Geliştirme ve Destekleme Derneği Başkanı İhsan Beşer, İzmir Valisi Erol Ayyıldız’ı makamında ziyaret etti.

İzmir’de 5-15 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek olan İzmir İş Günleri ve 88. İzmir Enternasyonal Fuarı’na geniş bir organizasyonla katılacaklarını belirten Türkiye Çin İş Geliştirme ve Destekleme Derneği Başkanı hemşehrimiz İhsan Beşer, “İzmir Enternasyonal Fuarı bu yıl 20 ülkeden katılımla gerçekleşecek. İzmir İş Günleri ve Fuarı’ın bu yılki partner ülkesi Çin Halk Cumhuriyeti olarak belirlenirken, hedef ülke ise Hindistan olarak ilan edildi.

Türkiye Çin İş Geliştirme ve Destekleme Derneği olarak bizim de Fuar’da 2 bin metrekarelik bir standımız var. İZFAŞ işbirliğiyle gerçekleştirdiğimiz bu organizasyon öncesinde İzmir Valimiz sayın Erol Ayyıldız’ı makamında ziyaret ederek yaptığımız çalışmalarla ilgili bilgiler vererek kendisini standımıza davet ettik.

Bugünden itibaren (5 Eylül) başlayacak olan İzmir İş Günleri ve İzmir Enternasyonal Fuarı’ndaki standımızda hem ilimizden hem de Türkiye’nin pek çok ilinden Çin’e ihrac edilen ürünlerin tanıtımını yapacağız” dedi.

 

 

Kaynak: Editör: Faruk Kılınç
Etiketler: “Ürünlerimizi, İzmir, Fuarı’nda, tanıtacağız”,
Yorumlar
Haber Yazılımı