Haber
21 Haziran 2020 - Pazar 16:34 Bu haber 2484 kez okundu
 
VALİ GÖKMEN ÇİÇEK’İN BABALAR GÜNÜ MESAJI
VALİ GÖKMEN ÇİÇEK’İN BABALAR GÜNÜ MESAJI
GÜNDEM Haberi
VALİ GÖKMEN ÇİÇEK’İN BABALAR GÜNÜ MESAJI

Sağlıklı bir birey olarak hayatımıza devam edebilmemizin yolu anne ve baba sevgisi ve şefkatini tam anlamıyla hissedebilmekle mümkündür.

Her ailede gölgesinde huzur bulduğumuz, ailenin temel direği, koruyucusu babalardır.

Aile değerlerimizin korunmasında, adalet, paylaşma, sorumluluk, sevgi, saygı, otorite gibi hayati değerlerin kuşaktan kuşağa aktarılmasında da önemli bir rol üstlenmektedir.

Ailesi için her türlü fedakârlığa göğüs geren, ailesinin mutluluğu için gece gündüz çalışan, geleceğe güvenle bakmamızı sağlayan babalar, saygı ve sevgiyi fazlasıyla hak etmektedirler.

Elimizden tutan, bizlere yol gösteren, şefkatin ve güvenin sembolü babalar, sırtımızı güvenle yasladığımız en büyük dayanağımızdır.

Üzerimizde sonsuz emekleri olan anne ve babalarımızın rızasını kazanmak, gönüllerini hoş tutmak, saygı, sevgi, hürmet ve vefayı eksik etmemek bizlere düşen en büyük görevdir. 

Başta bin bir emekle yetiştirdikleri değerli evlatlarını vatanımız için feda eden aziz şehitlerimizin babaları olmak üzere, hayatımızın her anında varlıklarıyla evlatlarına en büyük güç olan, şefkatli ellerini omuzlarımızda her daim hissettiğimiz tüm babaların

Babalar Günü’nü kutluyorum.  

 

Kaynak: Editör: Faruk Kılınç
Etiketler: VALİ, GÖKMEN, ÇİÇEK’İN, BABALAR, GÜNÜ, MESAJI,
Yorumlar
Haber Yazılımı gtag('set', {'user_id': 'USER_ID'});