Haber
30 Haziran 2017 - Cuma 22:03 Bu haber 2053 kez okundu
 
VALİ AZİZ YILDIRIM’DAN VEDA ZİYARETİ
VALİ AZİZ YILDIRIM’DAN VEDA ZİYARETİ
GÜNDEM Haberi
VALİ AZİZ YILDIRIM’DAN VEDA ZİYARETİ

İlimizde görev yaptığı süre zarfında  başarılı hizmetleriyle tüm kesimlerin büyük takdirini toplayan Afyonkarahisar Valisi Aziz Yıldırım, Başkan Burhanettin Çoban’a veda ziyaretinde bulundu.

 

UNUTMAYACAĞIZ….

         Valiler Kararnamesi ile Muş Valiliği’ne atanan Afyonkarahisar Valisi Aziz Yıldırım, Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’a veda ziyaretinde bulundu.

EN İYİ DEVLET ADAMI ÖRNEĞİ GÖSTERDİ

          Ziyarette Belediye Başkanı Burhanettin Çoban Muş Valiliği’ne atanan Vali Aziz Yıldırım’a hayırlı olsun dileklerinde bulundu. Vali Yıldırım’ın göreve başladığı günden bu yana en iyi devlet adamı örneği gösterdiğine dikkat çeken Başkan Burhanettin Çoban; tüm kesimlere liderlik yaptığını söyledi. Başkan Burhanettin Çoban; “Afyonkarahisar Valisi olarak 13 aya yakın bir süre ilimizde görev yapan Valimiz Aziz Yıldırım, göreve başladığı ilk günden bu tarafa üstelik olağanüstü bir dönemde gerçekten en iyi devlet adamı örneği göstererek ilimizde tüm kamu kurumlarına, sivil toplum kuruluşlarına, işadamlarımıza ve halkımıza liderlik yapmıştır. Bir ilin lideri ne kadar halkına yakın, çözüm odaklı, sempatik, sevimli olursa, diyaloga açık olursa o ilin kaderi değişir. Bizler Sayın Valimizden hep bunu gördük, liderliği en iyi anlamda ilimizde uyguladı. İdareciliğinden son derece memnunduk” dedi.

BELEDİYENİN ÇALIŞMALARI AFYON’UN VİZYONU DEĞİŞTİRDİ

          Vali Aziz Yıldırım’ın tayin haberine üzüldüklerini dile getiren Başkan Çoban; “Sayın Valimizin tayin haberi hepimizi üzdü. Ülkemizin doğusundaki sıkıntılar nedeniyle kendisine devletimizin ihtiyacı olduğunu öğrenince en azından böyle güzide bir devlet adamımızın ülkemizin diğer topraklarında görev yapmasından mutlu olacağız, biz kendisini saygıyla anacağız, unutmayacağız. Bize olan ilgisini, alakasını, yardımını da her zaman takdirle anacağız” dedi.

          Ziyarette Vali Yıldırım’ın Belediye’nin çalışmalarından övgüyle bahsettiğini aktaran Başkan Çoban; “Ayrıca Sayın Valimiz ziyaretinde Belediye çalışmalarından övgüyle bahsetmiştir. Afyon’un vizyonunun değiştiğini çok güzel bir şehir haline geldiğini ve yeni yapılacak projelerle Afyon’un taçlanacağını ifade etmiş, şahsımıza da hak etmediğimiz güzel cümleler kurmuştur. Bende kendisini beraberce başladığımız Afyonkarahisar Otomobil ve Motor Sporları projesinin her aşamasından bilgilendireceğimi ifade ettim. Ne yazık ki böylesine güzel bir projeyi beraber başlamış olmamıza rağmen beraber bitiremeyeceğimizin üzüntüsü içerisinde olduğumu ilettim. Kendisi de uzakta olsa bu projeye her türlü ilgi ve alakayı göstereceğini bildirdi. Bu vesileyle kısa sürede Afyonkarahisarımıza yapmış olduğu hizmetlerden dolayı şükranlarımı  sunuyor, yeni görev yerinde başarılı hizmetlerinin devamını diliyorum” dedi.  

Kaynak: (Afyonkarahisar Belediyesi) - Afyonkarahisar Belediyesi Editör: Faruk Kılınç
Etiketler: VALİ, AZİZ, YILDIRIM’DAN, VEDA, ZİYARETİ
Yorumlar
Haber Yazılımı