Haber
30 Mayıs 2017 - Salı 11:22 Bu haber 1083 kez okundu
 
Valimiz Aziz Yıldırım İftarını İscehisar Halkıyla Bir Arada Yaptı.
Valimiz Aziz Yıldırım İftarını İscehisar Halkıyla Bir Arada Yaptı.
GÜNDEM Haberi
Valimiz Aziz Yıldırım İftarını İscehisar Halkıyla Bir Arada Yaptı.

 

 

Valimiz Aziz Yıldırım Ramazan ayının 2. iftarında İscehisar Kaymakamlığı, İscehisar Belediyesi ve Hayırsever işadamlarının katkılarıyla tertip edilen iftar programında İscehisar halkı ile bir araya geldi.
 
Ramazan ayı boyunca İscehisar Belediye salonunda ihtiyaç sahiplerine ve vatandaşlara hizmet verecek olan iftar organizasyonuna katılan Valisi Aziz Yıldırım vatandaşlar ile birlikte iftar yaptı.
 
İftar programına Valimiz Aziz Yıldırım’ın yanı sıra İscehisar Kaymakamı Muhammet Öztabak, İscehisar Belediye Başkanı Mustafa Çibik, daire amirleri ve İscehisar halkı katıldı.
 
İftar sonrası konuşma yapan Valimiz Yıldırım, iftar sofralarının önemine değinirken; “İnsanların birbirine yaklaştıran bu güzel sofraların kurulmasında katkısı ve emeği olan herkesten Allah razı olsun. Buradaki Hamiyetperver insanlarımız Ramazan ayında hayırlarını çoğaltıyorlar. Aldığım bilgilere göre İscehisar’ımızdaki iftar programlarında Ramazan ayı boyunca her gün dört yüz kardeşimize yemek ikram edilecek. Ayrıca buradaki verilen yemeklerden aileler evlerine de götürebilecekler. Buradaki bütün hayırseverlerden Allah razı olsun. Bu vesileyle İscehisar halkımızın Ramazan ayını tebrik eder, hayırlı olmasını temenni ederim.” dedi.
 
İftar programının ardından İscehisar programını bir aile ziyaretiyle devam ettiren Valimiz Aziz Yıldırım, ziyaret sırasında ailenin istek ve taleplerini dinledi. Ziyaretin sonunda çocuklara hediye takdim eden Valimiz Yıldırım, aileye sağlık ve huzur içerisinde hayırlı Ramazanlar diledi.
Kaynak: (Afyonkarahisar Valiliği) - Afyonkarahisar Valiliği Editör: Faruk Kılınç
Etiketler: Valimiz, Aziz, Yıldırım, İftarını, İscehisar, Halkıyla, Bir, Arada, Yaptı
Yorumlar
Haber Yazılımı