Haber
14 Temmuz 2016 - Perşembe 11:14 Bu haber 1513 kez okundu
 
Valimiz Aziz Yıldırım İşadamı Ahmet Yaşar’ı Makamında Kabul Etti.
Valimiz Aziz Yıldırım İşadamı Ahmet Yaşar’ı Makamında Kabul Etti.
GÜNDEM Haberi
Valimiz Aziz Yıldırım İşadamı Ahmet Yaşar’ı Makamında Kabul Etti.

Valimiz Aziz Yıldırım hayırlı olsun ziyaretleri kapsamında Sandıklı’lı İşadamı Ahmet Yaşar’ı makamında kabul ederek ilimiz ve ilçelerinin durumunu değerlendirdi.

 
İşadamı Ahmet Yaşar’a hoş geldiniz diyerek sözlerine başlayan Valimiz Aziz Yıldırım, hayırlı olsun ziyaretleri kapsamında bürokratları, kamu kurum ve kuruluş temsilcilerini, sivil toplum örgütü temsilcilerini ve işadamlarını makamında ağırladığını, bu ziyaretler sırasında ilimizi ilçeleriyle beraber genel bir değerlendirme imkanı bulduğunu söyledi.
 
Afyonkarahisar’ın eğitim, sağlık, sosyal, ekonomik ve beşeri sermayelerinin artırılması için girişimlerde bulunduğunu hatırlatan Valimiz Aziz Yıldırım, tüm Afyonkarahisarlılarla el ele vererek ilçeleriyle birlikte Afyonkarahisar’ı daha ileriye taşıyacaklarını ifade etti.
 
Nazik kabullerinden dolayı Valimiz Aziz Yıldırım’a şükran ve teşekkürlerini sunan İşadamı Ahmet Yaşar, Sayın Valimizin önerilerine, yönlendirmelerine ve desteklerine ihtiyaçlarının olduğunu ifade ederek bu anlamda işadamları olarak Sayın Valimizin çalışmalarında yanında olacaklarını belirtti.
 
Kaynak: Editör: Faruk Kılınç
Etiketler: Valimiz, Aziz, Yıldırım, İşadamı, Ahmet, Yaşar’ı, Makamında, Kabul, Etti
Yorumlar
Haber Yazılımı