AFYONKARAHİSAR CANLI İZLE
Haber
22 Temmuz 2019 - Pazartesi 14:18 Bu haber 881 kez okundu
 
VATANDAŞ TALEP ETTİ BAŞKAN TALİMATI VERDİ
VATANDAŞ TALEP ETTİ BAŞKAN TALİMATI VERDİ
GÜNDEM Haberi
   VATANDAŞ TALEP ETTİ BAŞKAN TALİMATI VERDİ

 BAŞKAN ZEYBEK MAHALLE ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

                KANLICA MAHALLESİ'NİN SORUN VE TALEPLERİNİ DİNLEDİ

    Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven'le birlikte Kanlıca Mahallesi'ni ziyaret ederek, Mahalle Muhtarı Ahmet Karaali ile mahalle sakinlerinin talep ve sorunlarını dinledi.

Seçim öncesinde, gittiği her noktada ve çıktığı her platformda, "Sorunları yerinde çözeceğiz" diyen Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, göreve geldikten sonra, mahalle muhtarlarının ilettiği sorunları yerinde görüp incelemeye devam ediyor.               

Bu doğrultuda, Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven'le birlikte Kanlıca Mahallesi'ni ziyaret eden Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, mahalle sakinleriyle görüşerek, sorunlarını ilk ağızdan dinledi. Belediye Başkan Yardımcısı Süleyman Karakuş, Belediye Meclis Üyesi Hüseyin Koca ve Belediye birim müdürleri de bu ziyarette Başkan Zeybek'e eşlik etti.

            VATANDAŞ TALEP ETTİ BAŞKAN TALİMATI VERDİ

 Vatandaşların isteği üzerine, Kanlıca TOKİ'de çocuklar için bir hali saha ve bazı bölgelerde çimlendirme yapılması talimatını veren Başkan Zeybek, yine Kanlıca Mahallesi'nde bazı sokaklara parke ve yol yapılması için gerekli çalışmanın başlatılmasını istedi. Daha sonra TOKİ içerisinde yer alan Uhud Camii'ne geçen Başkan Zeybek, burada Yaz Kur'an Kursu eğitimine katılan çocuklara çeşitli ikramlarda bulundu.

 Belediye Başkanı Mehmet Zeybek'in ziyaretinden son derece memnun kalan vatandaşlar, "Sorunları yerinde görüp çözen bir Belediye Başkanımız var. Kendisine çok teşekkür ediyoruz. Bu şekilde mahallemiz daha güzel ve sorunsuz hale gelecektir. Allah, kendisinin yar ve yardımcısı olsun inşallah" diyerek memnuniyetlerini ifade etti.

Kaynak: Editör: Faruk Kılınç
Etiketler: , , , VATANDAŞ, TALEP, ETTİ, BAŞKAN, TALİMATI, VERDİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı