2022 yılının son ASHİ ziyaretleri yapıldı

İl Sağlık Müdürlüğü Sağlık Hizmetleri Başkanı Dr. İlker Ahmet Çınar, Sağlık Hizmetleri Başkan Yardımcısı Dr. Oğuz Serdar Bayrak ve İl Ambulans Servisi Başhekimi Dr. Mustafa Ali Kurt'tan oluşan ekibiyle,
Saglik 2.01.2023 21:26:00 0

İl Sağlık Müdürlüğü  Sağlık Hizmetleri Başkanı Dr. İlker Ahmet Çınar, Sağlık Hizmetleri Başkan Yardımcısı Dr. Oğuz Serdar Bayrak ve İl Ambulans Servisi Başhekimi Dr. Mustafa Ali Kurt'tan oluşan ekibiyle, Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu (ASHİ) ziyaretlerine devam ediyor. 
ASHİ çalışmalarını yerinde değerlendirmek, varsa sorun ve ihtiyaçlarını belirlemek, personel ile tanışıp istişarelerde bulunmak amacıyla yapılan ziyaretlerinde 2022 yılının son durakları; Merkez 10 No.lu (Işıklar), Çobanlar 1 No.lu, Çay 1, 2 No.lu, Sultandağı 1 No.lu, Bolvadin 1, 2 No.lu, Dişli, Emirdağ 1, 2 No.lu, Gömü, Bayat 1 No.lu ve İscehisar 1 No.lu Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonları oldu.
Ekip, yılbaşı akşamında da Merkez 11 No.lu , Merkez 5 No.lu ve Komuta Kontrol Merkezi'ni ziyaret etti. Nöbetçi personel ile sohbet edip çalışmalarla ilgili bilgi alan Çınar ve ekibi personelin yeni yılını kutlayarak kolaylıklar diledi.


Anahtar Kelimeler: yılının ziyaretleri yapıldı
Pazar -1.3 ° / -6.6 °
Pazartesi 0 ° / -4.1 °
Salı -1.2 ° / -7 °