-

Gözden kaçırmayın

Milli Takım, Gürcistan'ı 3-1 Yenerek Etkileyici Bir Başlangıç YaptıMilli Takım, Gürcistan'ı 3-1 Yenerek Etkileyici Bir Başlangıç Yaptı

Belediye zabıta ekipleri, Afyonkarahisar'ın Dinar ilçesinde pazar yerlerinde denetimlerini sıklaştırdı. Dinar Belediye Başkanı Veysel Topçu'nun talimatları doğrultusunda gerçekleştirilen denetimlerde, vatandaşların sağlıklı ve güvenli gıdaya ulaşabilmesi ve huzurlu bir alışveriş ortamında bulunabilmesi amaçlanıyor.

Dinar Belediye Zabıta Müdürlüğü'ne bağlı ekipler, Pazar Yerleri Uygulama Yönetmeliği kapsamında ilçe genelindeki pazar yerlerinde kontrollerini sürdürüyor. Zabıta ekipleri, pazarın ve tezgahların düzenini, sergi işgaliyesini ve sebze-meyvelerin uygun şartlarda satılıp satılmadığını denetliyor. Ayrıca, fiyat etiketi kontrolüne de önem verilerek, vatandaşların fiyat konusunda mağdur olmaması sağlanıyor.

Dinar Belediyesi tarafından yapılan açıklamada, vatandaşların güvenli ve sağlıklı alışveriş yapabilmesi için denetimlerin devam edeceği belirtildi.