MUSTAFA KESER 6. KEZ BAŞKAN SEÇİLDİ.

Gözden kaçırmayın

Afyonkarahisar'da Sandıklı Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğüne Önemli Bir Ziyaret GerçekleştirildiAfyonkarahisar'da Sandıklı Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğüne Önemli Bir Ziyaret Gerçekleştirildi

Türkiye Futbol Antrenörler Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanlığının 8. Olagan Genel Kurulunda  seçime tek liste ile giren  mevcut başkan Mustafa Keser 6 .kez başkan seçildi.

 Afyonkarahisar Belediyesi Şehir Tiyatrosu salonunda gerçekleşen konğreye 185 üyeden 122  üye nin oylarını alan mevcut Başkan Mustafa Keser 3 yıl süreyle 6. kez başkan seçildi.

 Divan Başkanığını Erol Bahadır'ın yaptığı kongre sayğı duruşu ve istiklal marşının okunması ile başladı.

Daha sonra 3 yıllık  faaliyet raporu, gelir gider ve denetim kurulu raporları okunarak tek tek oylanarak kabül edildi.
ONURSAL BAŞKAN OLDULAR
Genel kurulda konuşanTÜFAD Başkanı Mustafa Keser; " Derneğimizin kurucuları arasında yer alan ve Afyon futbol tarihine uzun yıllar hizmet eden iki değerli büyüğümüz Ağah Bıyıkoğlu ile İbrahim Eşit hocamızı  derneğimizin Onursal Başkanı olmalarını biz değerli üyelerimize teklif ediyorum" dedi.

 Tüm üyeler Başkan Kserer'in bu önerisinin yerinde olduğunu belirterek her iki değerli futbol antrenörünün derneğin onursal Başkanları olmalarını oy birliği ile kabül ettiler.
2011'den Beri Başkan
Tek liste ile yapılan seçimde yeniden başkan seçilen Mustafa Keser,  kendisini bu göreve 6. defa seçen üyelere hitaben yaptığı teşekkür konuşmasında; "Şahsıma ve yönetim kurulu üyelerime duyulan  güveniniz için teşekkür ediyorum.

Sizleri en iyi biçimde temsil etmek için gece gündüz demeden çalışıyoruz. Afyonda futbolun gelişmesinde büyük emekleri olan tüm antrenör arkadaşlarıma bundan sonrakı çalışmalarında başarılar diliyorum" dedi. konğre sonrasında toplu hatıra fotoğrafı çekinildi.
LİSTEDE KİMLER VAR
Yapılan seçimde yönetim kurulu üyeliklerine Mustafa Keser, Efraim Zengin, Murat Çekiç, Mehmet Uysal, Fatih Karataş, Uğur İnam, Halil Akbulut, İsmail Badak, İbrahim Pişkin, Avni Azgın, Servet Şenel, Hüseyin Zınğıldak. Veysel Delgıç, İlhami Özkır ve Erdal Pamuk seçilirken, Denetim Kurulu üyeliklerine Şemsi Er, İsmail Aktürk ve Mustafa Yılmaz  seçildiler. Üst Kurul delegeliklerine ise Musa Sert, Yener Güney, Ahmet Sarlık, Ufuk Seçer, Lokman Ünlü ve Erol Bahadır  seçildiler.