Gözden kaçırmayın

AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Av. Turgay Şahin, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Av. Turgay Şahin, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar İl Başkanı Ahmet Kahveci, Kurban Bayramı ile ilgili bir mesaj yayınlayarak, vatandaşların bayramını kutladı.

Başkan Kahveci mesajında, “Mübarek Kurban Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyorum. Bayramlar, birlik ve beraberliğimizin pekiştiği, sevgi ve hoşgörünün hâkim olduğu özel günlerdir. Bu mübarek günlerde, yardımlaşma ve dayanışma ruhunun en güzel örneklerini sergileyerek, millet olarak kenetlenmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Kurban Bayramı, aynı zamanda paylaşmanın, kardeşliğin ve barışın simgesidir. Bu vesileyle, ihtiyaç sahibi kardeşlerimize el uzatarak, onların da bayram sevincini paylaşmamız büyük önem taşımaktadır. Yardımlaşma ve dayanışma duygularının en üst seviyede yaşandığı bu günlerde, gönüllerimiz bir, dualarımız bir olmalıdır. Bayram coşkusunun, ülkemizin her köşesinde ve özellikle güzel Afyonkarahisar’ımızda en güzel şekilde yaşanmasını temenni ediyorum. Bu anlamlı günlerin, milletimize ve tüm İslam âlemine huzur, sağlık ve mutluluk getirmesini diliyorum. Vatanımızın bekası için canlarını feda eden aziz şehitlerimizi rahmetle anıyor, gazilerimize minnet ve şükranlarımı sunuyorum. Şehit ve gazi ailelerimiz başta olmak üzere tüm hemşehrilerimizin ve İslam âleminin Kurban Bayramı’nı en kalbi duygularımla tebrik ediyor, hayırlara vesile olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum. Bayramınız mübarek olsun” dedi.