VATANDASIMIZIN SORUNLARININ ÇÖZÜMÜ IÇIN MÜCADELE ETMEKTE KARARLIYIZ

Saadet Partisi Merkez Ilçe Teskilati, Kasimpasa, Hasan Karaagaç, Mecidiye ve Kayadibi Mahalle Muhtarlarini ziyaret etti.
Siyaset 3.11.2022 11:04:24 0

 

Saadet Partisi Merkez Ilçe Teskilati, Kasimpasa, Hasan Karaagaç, Mecidiye ve Kayadibi Mahalle Muhtarlarini ziyaret etti.

Ziyaretler sonrasinda açiklama yapan Saadet Partisi Merkez Ilçe Baskani Hamza Gümüskanat, “Saadet Partisi olarak, muhtarlarin sorunlarinin çözümü için mücadele etmeye kararliyiz” dedi.


Hamza Gümüskanat açiklamasinda su ifadeleri kullandi;  
“Muhtarlarimiz, kirsal mahallelerimizde de olsa, birçok ilçenin nüfusundan daha fazla bir mahallede de olsa, insanimizla dogrudan muhatap olan ve hayatin her alanina temas eden kisilerdir.

Devletimiz ve milletimiz arasinda köprü görevi üstlenen, mahalle ve köylerimizde millet iradesinin mihenk tasi olan, demokrasimizin isleyisinde ve kamu idaresinde önemli bir yere sahip olan muhtarlarimizin çözüme kavusmasini bekledikleri problemleri oldugunu biliyoruz. Bizler Saadet Partisi olarak, muhtarlarin ve vatandasimizin sorunlarinin çözümü için mücadele etmeye kararliyiz. 

Muhtarlarimiza ayri bir bütçenin olusturulmasi, muhtar adaylarinin birlesik oy pusulasi ile seçimlere katilmasi, muhtarlik hizmet binalarinin tamamlanmasi ve iyilestirilmesi, belediye meclislerine davet edilip karar alma süreçlerinde söz sahibi olabilmeleri elzemdir.’’

Afyon HABERI


Pazartesi 0 ° / -4.1 °
Salı -1.2 ° / -7 °
Çarşamba 0.6 ° / -8.1 °