ERZİNCAN’NDAN GELEN HASTA ŞİFAYI PARKHAYAT HASTANESİ’NDE BULDU

Buraya geldim ve tedaviye başladık. Yapılan ameliyatla adeta yeniden doğdum.
Saglik 30.11.2022 12:21:00 0

ERZİNCAN’NDAN GELEN HASTA ŞİFAYI PARKHAYAT HASTANESİ’NDE BULDU

Belinde eğrilik olan 18 yaşındaki kadın hasta, tedavi için Erzincan’dan Afyon PARKHAYAT Hastanesi’ne geldi. Burada Beyin ve Sinir cerrahi Uzmanı Op.Dr. Celal Özbek Çakır’ın gerçekleştirdiği operasyonla omurilik şekil bozukluğu ameliyatla düzeltildi. Hastanın düzelen omuriliği ile boyu da 10 santim uzadı.

 

Erzincan’dan gelen 18 yaşındaki kadın hasta, belindeki eğrilik sebebiyle yaşam kalitesini etkileyecek şiddette bel ağrısı şikayeti ile Afyon PARKHAYAT Hastanesi Beyin ve Sinir cerrahi Uzmanı Op.Dr. Celal Özbek Çakır’a başvurdu.

Yapılan tahlil ve tetkik sonuçlarını değerlendirdikten sonra skolyoz olarak adlandırdığımız omurilik şekil bozukluğu ameliyatı edilerek düzeltildi. Operasyon sonrası düzelen omurilik sayesinde hastanın boyunda 10 cm uzama oldu.

YAŞAM KALİTEM BOZULMUŞTU

Şifayı PARKHAYAT’ta bulan kadın hasta, operasyon sonrasında şunları söyledi: “Beyin ve Sinir cerrahi Uzmanı Op.Dr. Celal Özbek Çakır’ın operasyonuyla sağlığıma yeniden kavuştum. Belimdeki eğrilik şiddetli bel ağrıları yapıyordu.

Bu yüzden yaşam kalitem günden güne bozuluyordu. Buraya geldim ve tedaviye başladık. Yapılan ameliyatla adeta yeniden doğdum.

Şu anda bel ağrılarım ortadan kalktı. Doktoruma ve benimle ilgilenen tüm hastane çalışanlarına teşekkür ediyorum” dedi.


Pazartesi 0 ° / -4.1 °
Salı -1.2 ° / -7 °
Çarşamba 0.6 ° / -8.1 °