İYİ Parti'den depremzedelere yardım kampanyası

İYİ Parti'den depremzedelere yardım kampanyası
Gündem 6.02.2023 13:34:35 0

 

İYİ Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığı bugün meydana gelen deprem nedeniyle, depremzedelere ulaştırılmak üzere bir yardım kampanyası başlattı.

İYİ Parti’den yapılan açıklamada, “ülkemizin yaşamış olduğu deprem felaketi sonrası İYİ Parti Genel Merkezimiz tarafından Deprem bölgesi illerimizde sağlıklı bilgi akışı ve yardımların koordinasyonlarını sağlamak amacıyla il il kriz masaları oluşturulmuştur. Her ilimiz için genel merkezimizce üst düzey görevlendirmeler yapılmıştır” denildi.

 

İYİ Parti Genel Merkezince verilen talimatın ardından Afyonkarahisar İYİ Parti İl başkanlığı kolları sıvayarak, bir kriz masası oluşturarak, yardım kampanyası oluşturdu.

Afyonkarahisar ile ve ilçelerindeki seçim koordinasyon merkezlerinde oluşturulan ekipler, Afyonkarahisarlıların yapacağı her türlü yardımın ivedilikle kriz masasına ulaştırarak, depremzedelere ulaşmasını sağlayacak.

Yapılan aynî yardımlar Tırlarla deprem bölgesindeki illerimize sevk edilecek. 

İYİ Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu, “Tüm teşkilâtlarımızın ve üyelerimizin kendilerinin bu kampanyamıza katılımlarının yanı sıra çevrelerindeki hayırsever tanıdıklarını da dahil etmeleri önemlidir. Duyarlı İYİ'lik sever insanlarımızın ve tüm halkımızın yapacağı yardımlar için teşekkür ederiz” dedi.

 

İYİ Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığı tarafından başlatılan yardım kampanyasına destek olmak isteyenler, İYİ Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığı Ziraat Bankası, TR90 0001 0000 2188 5147 2850 01 İban numaralı hesaba yardım yapabilecekler.


Haber Kaynak : BEYAZ BELGE
Cumartesi 16.8 ° / -0.2 °
Pazar 17.3 ° / 5.5 °
Pazartesi 17.8 ° / 4.1 °