İYİ Parti Afyonkarahisar’da Katılımlar Devam Ediyor.

İYİ Parti Afyonkarahisar’da Katılımlar Devam Ediyor.
Siyaset 25.01.2023 14:46:00 0

İYİ Parti Afyonkarahisar’da büyümeye devam ediyor. Afyonkarahisar’ın sevilen avukatlarından Gönül Ar Güngör, Oruçoğlu Holding CEO’su Sabri Apak ve Ülkücü İşçiler Derneği eski İl Başkanı Hayrettin Gıran, İYİ Parti ailesine katıldı. MHP’de uzun yıllar siyaset yapan isimlere rozetlerini İYİ Parti Genel Başkanı Sayın Meral Akşener taktı.
Seçim çalışmalarına aylar öncesinden başlayan ve her geçen gün gücüne güç katan İYİ Parti, iktidara giden yolda emin adımlarla ilerliyor. Afyonkarahisar iyiler ailesine  3 yeni isim katıldı.

 İş hayatlarında başarılı ve sosyal yaşantılarında sevilen isimler olan Av. Gönül Ar Güngör, Sabri Apak ve Hayrettin Gıran Ankara’da İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ile bir araya gelerek İYİ’ler arasına katıldı. 
İYİ Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu, partiye katılan 3 isimle ilgili şunları söyledi: “İYİ Parti ailesi olarak her geçen gün büyüyor ve gelişiyoruz. Partimize katılan taze kanlarla yolumuza daha emin adımlarla ilerliyoruz. 

Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’in parti rozetimizi taktığı Av. Gönül Ar Güngör, iş insanları Sabri Apak ve Hayrettin Gıran’a hoş geldiniz diyorum. 

İYİ Parti, derdi vatan millet olan herkesin partisidir. İYİ Parti, önce ben diyenlerin değil, önce vatan diyenlerin partisidir. 

Aramıza yeni katılan bizleri onurlandıran 3 yol arkadaşımızla artık daha güçlüyüz.”


Pazartesi 0 ° / -4.1 °
Salı -1.2 ° / -7 °
Çarşamba 0.6 ° / -8.1 °