ÖĞRENCİLER, TEST KİTAPLARINIZ ZEYBEK BAŞKAN’DAN

ÖĞRENCİLER, TEST KİTAPLARINIZ ZEYBEK BAŞKAN’DAN
Gündem 21.12.2022 09:56:00 0

Gençliğin Başkanı Zeybek Başkan’dan öğrencilerimize yönelik ücretsiz test kitabı hediye edilecek. Her daim öğrencilerin ve gençlerin yanında olan Başkanımız Mehmet Zeybek eğitime desteklerini sürdürüyor.

Öğrencilerin ihtiyacı kaynak kitaplar,  Afyonkarahisar Belediyesince ücretsiz bir şekilde hediye edilecek. Başvuru formu doldurulduktan sonra müracaatlar Belediyemiz Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü ya da genclikspor@afyon.bel.tr üzerinden yapılabilecek. 

TYT- AYT TEST KİTABI DAĞITIMI BAŞVURU DETAYLARI

KATILIM ŞARTI: Şehrimizde eğitim gören, üniversite sınavına girecek olan, resmi ikametgâh adresi Afyonkarahisar merkez olan, devlet liselerinde eğitim gören, açık öğretim ve 12. Sınıf öğrencilerine TYT-AYT Test Kitabı seti dağıtacağız.

BAŞVURU İÇİN;

1-            Başvuru Formu doldurulacak.

2-            Başvuru formu doldurulduktan sonra e devletten alınan ikametgah belgesi ve öğrenci belgesi, tarafımıza genclikspor@afyon.bel.tr elektronik posta adresinden mail olarak ya da elden ulaştırılacaktır.

3-            Son başvuru tarihi: 09. 01. 2023

 

Not: Eksik ya da yanlış belge teslim adayların başvuruları değerlendirmeye alınmayacaktır. Dağıtım Şubat ayı içinde gerçekleştirilecektir.

BAŞVURU LİNKİ: https://ecozum.afyon.bel.tr:8443/WebBasvuru/kitap-basvuru-formu

 


Çarşamba 3.9 ° / -3 °
Perşembe 7.2 ° / -3.6 °
Cuma 5.5 ° / -4.3 °