PROBLEMLER İSTİŞARE İLE ÇÖZÜLÜR!

Saadet Partisi İl Başkanı Beytullah Karataş beraberindeki heyetle Gelecek Partisi İl Başkanı Niyazi Ertaş ve yönetimini ziyaret etti.
Siyaset 17.11.2022 14:18:00 0

Saadet Partisi İl Başkanı Beytullah Karataş beraberindeki heyetle Gelecek Partisi İl Başkanı Niyazi Ertaş ve yönetimini ziyaret etti.

 

Samimi bir ortamda gerçekleştirilen ziyarette Karataş Saadet Partisi olarak her konuda istişareye önem verdiklerini belirterek şunları söyledi.

 

‘’Partilerin farklı olması yerine göre Türkiye için zenginliktir. Ama çözüm yollarında bir araya gelip yeni fikirleri oluşturmak, yeni adımlar atabilmek çok daha önemli.

 

Ülkemizin ve Afyonkarahisar’ımızın şu anda yaşadığı problemler sayılamayacak kadar çok. İktidar bu problemlerin varlığını pek kabullenmiyor ama insanlarımız yaşayarak bunu görüyor. Bu problemlere çözüm de ancak istişarelerle ortaya konabilir.

 

Adalet olmadan bir ülkede huzur olmaz. Adalet; barışı, fikir, düşünce, inanç hürriyetini teminat altına almak için özellikle gereklidir. Ama bu da yetmez. Ekonomik yönden de ülkemizde yaşayan insanların bütün ihtiyaçlarının karşılanması insanca yaşayabilecek imkanların onlara kavuşturulması gerekir.

 

Bu noktalarda şehrimizdeki problemler ve çözüm yollarıyla ilgili Sayın Niyazi Ertaş bey ve yönetimiyle istişarelerde bulunduk. Nezaketlerinden dolayı Sayın Başkanımıza ve Gelecek Partisi il yönetimine teşekkür ediyorum.’’


Anahtar Kelimeler: PROBLEMLER İSTİŞARE ÇÖZÜLÜR!
Pazar -1.3 ° / -6.6 °
Pazartesi 0 ° / -4.1 °
Salı -1.2 ° / -7 °