SANJET'e % 16 indirim

Sandıklı Belediye Başkanından hemşerilerine yeni yıl sürprizi
Gündem 2.01.2023 21:24:00 0

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanan Sanayi Elektriğine yüzde 16 İndirim müjdesine Sandıklı Belediye Başkanı Dr. Mustafa Çöl’den destek gecikmedi. 01 Ocak-31 Mart tarihleri aralığında geçerli olmak üzere SANJET Isınma hizmetlerine yüzde 16 indirim yapıldı. Konuyla ilgili bir açıklama yapan Sandıklı Belediye Başkanı Dr. Mustafa Çöl; “Göreve geldiğimizde ısınma sorunları olan, altyapı ile sistemsel eksikleri bulunan, dönüş suyunun boşa aktığı SANJET A.Ş’yi ilk olarak suyun tek elden dağıtımı projesi ile dönüş suyunu yer altına vererek,tekrar kullanılabilir duruma getirdik. Sistemsel eksikliklerimizi giderdik, daha bilimsel veriler ışığında ısınma hizmetlerine yön vererek, yeni sıcak su kuyuları açarak, bütünilçemizde ısınma hizmetinde problem olmamasını sağladık.  
Pandeminin başladığı 2019 yılına kadara SANJET A.Ş’ye zam yapmadık. Pandemi başladığında bütün vatandaşlarımıza 500 liralık kontör desteği ve fatura indirimi sağladık” dedi. 
Başkan Çöl,“Pandemi süresince evinden çıkamayan yaşlı, engelli ve bakıma muhtaç kardeşlerimizin kontör ve fatura işlemlerinde Belediye personellerimiz ile yardımcı olduk. Pandemi ile bütün dünyada baş gösteren küresel maliyet artışlarından dolayı elektriğe yapılan zam, bizimde bu bağlamda abonelerimize zam yapmaya mecbur bıraktı. Şimdi Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın açıkladığı Sanayi Elektriğine %16 İndirim haberi ile bizlerde elimizi taşın altına sokuyor, SANJET ısınma hizmetlerine %16 İndirim yapıyoruz. Tek dileğimiz vatandaşlarımıza ucuz ve kaliteli bir ısınma hizmeti sunabilmektir. Maliyetlerimiz elverdiği sürece de bu indirimleri yapmaya devam edeceğiz. İlçemize hayırlı olsun” İfadelerine yer verdi.  


Anahtar Kelimeler: SANJET' indirim
Pazartesi 0 ° / -4.1 °
Salı -1.2 ° / -7 °
Çarşamba 0.6 ° / -8.1 °