Siz isteyin her türlü desteği vermek bizim boynumuzun borcu

Siz isteyin her türlü desteği vermek bizim boynumuzun borcu
Gündem 3.12.2022 17:23:00 0

Afyonkarahisar Belediyesi ortaklığı ile gerçekleştirilen ve T.C. İçişleri Bakanlığı Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğü tarafından desteklenen GENÇ Lİ- DER proje liderlik ve istihdam projesinin lansmanında konuşan Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek gençlere seslenerek; “Siz isteyin her türlü desteği vermek bizim boynumuzun borcu” dedi

Girişimci Genç Liderler Derneği olarak yürütücülüğü yapılan Afyonkarahisar Belediyesi ortaklığı ile gerçekleştirilen ve T.C. İçişleri Bakanlığı Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğü tarafından desteklenen GENÇ Lİ- DER proje liderlik ve istihdam projesinin lansmanı düzenlendi. Düzenlenen lansmana Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Girişimci Genç Liderler Yönetim Kurulu Başkanı Behlül Beşen ve çok sayıda öğrenci ile dernek üyeleri katıldı.

Programda Konuşan Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek; “Nasıl yararlı olabiliriz düşünceleriyle mezun olurken, dağarcıkları dolu mezun olsunlar diye her türlü desteği bugüne kadar verdik. Bundan sonra da gençlerimizin her daim yanındayız.

 Siz isteyin her türlü desteği vermek bizim boynumuzun borcu.

 Sizlerin gelişmesi bilgi dağarcıklarınız dolu olmak yetişmeniz için üniversitemiz ile işbirliği yapmaya hazırız. İnşallah önümüzdeki günlerde de sizlerin milli ve manevi duygular yönünden geliştirici konferanslarla üniversitemiz ile birlikte gençlik çalışmalarımız devam edecek.

 Sizlerin yanında olmaktan son derece mutluyuz. Çalışmalarınızda başarılar diliyorum. Allah yar ve yardımcınız olsun” dedi.


Pazartesi 0 ° / -4.1 °
Salı -1.2 ° / -7 °
Çarşamba 0.6 ° / -8.1 °