AFTAT
Haber Girişi: 09.11.2021 - 14:54, Güncelleme: 09.11.2021 - 15:18

Köksal: Sevgi, saygı, rahmet ve şükranla anıyoruz.

 

Köksal: Sevgi, saygı, rahmet ve şükranla anıyoruz.

Köksal: Sevgi, saygı, rahmet ve şükranla anıyoruz.
Köksal: Sevgi, saygı, rahmet ve şükranla anıyoruz.   Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Av. Burcu Köksal, Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün ebediyete intikal edişinin yıl dönümünde ilke ve devrimlerinin değerinin her geçen gün toplumun tüm kesimlerince daha iyi anlaşıldığını söyleyerek, "Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'ü sevgi, saygı, rahmet ve şükranla anıyoruz" dedi.   Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Afyonkarahisar Milletvekili Av. Burcu Köksal, Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün ebediyete intikalinin 83'ncü yıldönümü dolayısıyla mesaj yayınladı. DÜNYA MİLLETLERİ ATATÜRK'ÜN ÖNÜNDE SAYGIYLA EĞİLMİŞTİR Milletvekili Köksal, Mustafa Kemal Atatürk'ün, Türk Milleti'nin en buhranlı zamanlarında 'Ben varım' diyerek büyük bir sorumluluk alarak, halkımıza önder olduğunu belirterek, "Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu, Partimizin ilk Genel Başkanı Mustafa Kemal Atatürk'ün 83'ncü vefat yıldönümündeyiz. Mustafa Kemal Atatürk'ün dehası, düşmanlarının bile takdirini kazanmış, dünya milletleri Atatürk'ün önünde saygıyla eğilmiştir." şeklinde konuştu. ATATÜRK’ÜN İLKELERİ YOLUMUZU AYDINLATIYOR... Atatürk'ün, yaşadığı devrin çok ötesinde bir kişi olduğunu kaydeden Köksal, “Atatürk, Türkiye için önerdiği tüm fikirlerinde haklı çıktı. Zor zamanların lideridir Atatürk. Milletin en umutsuz zamanında istiklâl yolunda mücadele etmiş, dava arkadaşlarını da bu konuda yüreklendirmiştir. Atatürk'ün kurduğu Cumhuriyet'in ve CHP'nin neferleri olarak Atatürk'ün ilkelerinden vazgeçmeyerek ülkemize sahip çıkacağız. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk tarafından kurulan Cumhuriyetimize sahip çıkıyoruz. Atatürk ilkeleri, yolumuzu aydınlatıyor. Biz Atatürkçüyüz, Atatürkçülük'ten taviz vermeyeceğiz . Mustafa Kemal Atatürk, özgürlük ve bağımsızlığı ilke edinmiş, büyük bir siyaset adamıdır, büyük bir komutandır, Milli Mücadele'nin lideridir. Atatürk'ün söylediği gibi muhtaç olduğumuz kudretin damarlarımızdaki asil kanda olduğunu unutmayacağız. Bu inançla, Büyük Atatürk'ü saygıyla selamlıyor, O'nun şahsında dava ve silah arkadaşlarını, Kurtuluş Savaşı'nın tüm kahramanlarını bir kez daha sevgi, saygı, rahmet ve şükranla anıyorum." ifadelerini kullandı.
Köksal: Sevgi, saygı, rahmet ve şükranla anıyoruz.

Köksal: Sevgi, saygı, rahmet ve şükranla anıyoruz.

 

Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Av. Burcu Köksal, Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün ebediyete intikal edişinin yıl dönümünde ilke ve devrimlerinin değerinin her geçen gün toplumun tüm kesimlerince daha iyi anlaşıldığını söyleyerek, "Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'ü sevgi, saygı, rahmet ve şükranla anıyoruz" dedi.

 

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Afyonkarahisar Milletvekili Av. Burcu Köksal, Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün ebediyete intikalinin 83'ncü yıldönümü dolayısıyla mesaj yayınladı.

DÜNYA MİLLETLERİ ATATÜRK'ÜN ÖNÜNDE SAYGIYLA EĞİLMİŞTİR

Milletvekili Köksal, Mustafa Kemal Atatürk'ün, Türk Milleti'nin en buhranlı zamanlarında 'Ben varım' diyerek büyük bir sorumluluk alarak, halkımıza önder olduğunu belirterek, "Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu, Partimizin ilk Genel Başkanı Mustafa Kemal Atatürk'ün 83'ncü vefat yıldönümündeyiz.

Mustafa Kemal Atatürk'ün dehası, düşmanlarının bile takdirini kazanmış, dünya milletleri Atatürk'ün önünde saygıyla eğilmiştir." şeklinde konuştu.

ATATÜRK’ÜN İLKELERİ YOLUMUZU AYDINLATIYOR...

Atatürk'ün, yaşadığı devrin çok ötesinde bir kişi olduğunu kaydeden Köksal, “Atatürk, Türkiye için önerdiği tüm fikirlerinde haklı çıktı.

Zor zamanların lideridir Atatürk. Milletin en umutsuz zamanında istiklâl yolunda mücadele etmiş, dava arkadaşlarını da bu konuda yüreklendirmiştir.

Atatürk'ün kurduğu Cumhuriyet'in ve CHP'nin neferleri olarak Atatürk'ün ilkelerinden vazgeçmeyerek ülkemize sahip çıkacağız.

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk tarafından kurulan Cumhuriyetimize sahip çıkıyoruz. Atatürk ilkeleri, yolumuzu aydınlatıyor.

Biz Atatürkçüyüz, Atatürkçülük'ten taviz vermeyeceğiz

. Mustafa Kemal Atatürk, özgürlük ve bağımsızlığı ilke edinmiş, büyük bir siyaset adamıdır, büyük bir komutandır, Milli Mücadele'nin lideridir.

Atatürk'ün söylediği gibi muhtaç olduğumuz kudretin damarlarımızdaki asil kanda olduğunu unutmayacağız.

Bu inançla, Büyük Atatürk'ü saygıyla selamlıyor, O'nun şahsında dava ve silah arkadaşlarını, Kurtuluş Savaşı'nın tüm kahramanlarını bir kez daha sevgi, saygı, rahmet ve şükranla anıyorum." ifadelerini kullandı.

Afyon HABERİ

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve afyonhaberturk.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.