AFTAT
Haber Girişi: 22.08.2021 - 12:59, Güncelleme: 22.08.2021 - 12:59

Sgk İl Müdürü Samet Fidan'dan Kurumlara Ziyaret.

 

Sgk İl Müdürü Samet Fidan'dan Kurumlara Ziyaret.

Sgk İl Müdürü Samet Fidan'dan Kurumlara Ziyaret.
Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürü Samet Fidan ve Müdür Yardımcısı Özcan Bilgici Afyonkarahisar Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odasına Ziyarette bulundu.Sgk İl Müdürü Samet Fidanı Oda Başkanı Serhat Gümüş Başkan Yardımcısı Naci Yıldırım ve Oda Sgk Danışmanı Özgür Özgen karşıladı.   Sgk İl Müdürü Samet Fidan 09/06/2021 tarihinde yayımlanarak yürürlüğe giren 7326 sayılı “Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılması Hakkında Kanun” hükümlerinden yararlanmak isteyenlerin 31 Ağustos 2021 tarihi bitimine kadar başvuruda bulunmaları gerekmektedir. Sgk İl Müdürü Samet Fidan “Başvurular e-sigorta, e-devlet kanalıyla internet üzerinden yapılabileceği gibi, şahsen veya posta yoluyla bağlı bulundukları sosyal güvenlik il müdürlüğü/sosyal güvenlik merkezine de yapılabilir” dedi. Vatandaşların mükelleflerin başvuru süreçlerini iyi takip etmesi gerektiğini ve başvuru tarihlerinin kaçırılmaması gerektiğini "Sigorta primleri, genel sağlık sigortası primleri, işsizlik sigortası primi, idari para cezaları, iş kazası veya meslek hastalığı, malullük ve vazife malullüğü sonucunda doğan rücu alacakları, yersiz ödenen gelir ve aylıklardan doğan alacaklar, 4/b (Bağ-Kur) sigortalılarının daha önce dondurulan hizmet sürelerinin ihyası halinde doğacak alacaklar, yapılandırma kapsamında faydalanmalarının mükelleflere ve vatandaşlara kendileri açısından fayda sağlayacağını dile getirdi.   Oda Başkanı Serhat Gümüş SGK İl Müdürü Samet Fidan’ nın ziyaretinden büyük mutluluk duyduklarını kendilerinin her zaman biz muhasebecilerin sorunlarıyla ilgilendiğini çözüm ve önerilere açık olduğunu dile getirdi.
Sgk İl Müdürü Samet Fidan'dan Kurumlara Ziyaret.

Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürü Samet Fidan ve Müdür Yardımcısı Özcan Bilgici Afyonkarahisar Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odasına Ziyarette bulundu.Sgk İl Müdürü Samet Fidanı Oda Başkanı Serhat Gümüş Başkan Yardımcısı Naci Yıldırım ve Oda Sgk Danışmanı Özgür Özgen karşıladı.

 

Sgk İl Müdürü Samet Fidan 09/06/2021 tarihinde yayımlanarak yürürlüğe giren 7326 sayılı “Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılması Hakkında Kanun” hükümlerinden yararlanmak isteyenlerin 31 Ağustos 2021 tarihi bitimine kadar başvuruda bulunmaları gerekmektedir.

Sgk İl Müdürü Samet Fidan “Başvurular e-sigorta, e-devlet kanalıyla internet üzerinden yapılabileceği gibi, şahsen veya posta yoluyla bağlı bulundukları sosyal güvenlik il müdürlüğü/sosyal güvenlik merkezine de yapılabilir” dedi.

Vatandaşların mükelleflerin başvuru süreçlerini iyi takip etmesi gerektiğini ve başvuru tarihlerinin kaçırılmaması gerektiğini "Sigorta primleri, genel sağlık sigortası primleri, işsizlik sigortası primi, idari para cezaları, iş kazası veya meslek hastalığı, malullük ve vazife malullüğü sonucunda doğan rücu alacakları, yersiz ödenen gelir ve aylıklardan doğan alacaklar, 4/b (Bağ-Kur) sigortalılarının daha önce dondurulan hizmet sürelerinin ihyası halinde doğacak alacaklar, yapılandırma kapsamında faydalanmalarının mükelleflere ve vatandaşlara kendileri açısından fayda sağlayacağını dile getirdi.

 

Oda Başkanı Serhat Gümüş SGK İl Müdürü Samet Fidan’ nın ziyaretinden büyük mutluluk duyduklarını kendilerinin her zaman biz muhasebecilerin sorunlarıyla ilgilendiğini çözüm ve önerilere açık olduğunu dile getirdi.

Afyon HABERİ

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve afyonhaberturk.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.