AFTAT
Siyaset Haber Girişi: 02.08.2021 - 13:24, Güncelleme: 02.08.2021 - 13:32

Taytak, “Girmediğiniz, çalmadığınız kapı bırakmayın”

 

Taytak, “Girmediğiniz, çalmadığınız kapı bırakmayın”

Bostancı, “Hizmetleri sosyal medya aracılığı ile duyrulmalıyız”
Taytak, “Girmediğiniz, çalmadığınız kapı bırakmayın” Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Belediye Başkanları ve İl Genel Meclisi Üyeleri ile birlikte düzenlenen istişare toplantısına katıldı. Toplantı da, Belediye başkanlarının ve meclisi üyelerinin kendi bölgelerinde adaletli bir şekilde hizmet etmelerini isteyen Milletvekili Taytak, “Girmediğiniz, çalmadığınız kapı ve gönül bırakmayın” dedi. Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, ilçe başkanları istişare toplantısının ardından Belediye Başkanları ve İl Genel Meclisi üyeleri ile bir araya geldi. HaftasonuHilton Otel’de gerçekleşen istişare toplantısına, İl Başkanı Mehmet Kocacan, Teşkilatlardan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Ahmet Kahveci, Belediyelerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Doğan Şimşek, İl Sekreteri Beytullah Bostancı, Kadın Kollarından Sorumlu İl Yönetim Kurulu Üyesi Nesrin Çelikbilek, Merkez İlçe Başkanı Fevzi Kartal, İl Yönetim Kurulu Üyeleri, MHP İl Genel Meclisi Üyesi Grup Başkanı Ahmet Zeki Ertürk, İlçe ve Belediye Başkanları ile İl Genel Meclis Üyeleri katıldı.  Şimşek, “Halkın içinde vatandaşlarımızla iç içe olalım” Pandemi kuralları çerçevesinde gerçekleşen toplantının açılış konuşmasını yapanBelediyelerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Doğan Şimşek, belediye başkanlarına bazı tavsiyelerde bulundu.  Şimşek, “Pandemi nedeniyle ara verdiğimiz toplantılarımıza kaldığımız yerden devam ediyoruz. Yerel seçimlerden bugüne kadar belediye başkanlarımız kendi bölgelerinde yaptığı çalışmalar ile vatandaşlarımızın takdirini kazanmıştır. Bu hizmetlerin kazandırılmasında hiç kuşkusuz MYK Üyemiz ve Afyonkarahisar Milletvekilimiz Mehmet Taytak beyin ve il başkanlığımızın büyük rolü olmuştur. Vekilimiz hizmetlerin belediyelerimize kazandırılması noktasında Ankara’da gece gündüz demeden bakanlıklar ve genel müdürlükler düzeyinde kapı kapı dolaşarak hizmet almaktadır. Vekilimize bu anlamda Afyonkarahisar adına teşekkür ediyoruz. Belediye başkanlarımızın daima sahada ve halkın içinde olmalarını istiyoruz. Herkesi kucaklamalarını ve ötekileştirmeden hizmet etmelerini istiyoruz” Bostancı, “Hizmetleri sosyal medya aracılığı ile duyrulmalıyız” İl Sekreteri Beytullah Bostancı ise belediye başkanlarının yaptığı hizmetleri sosyal medya aracılığı ile kendi bölgesinde yaşayan vatandaşlara duyurulmasını istedi. Bostancı, “Belediye başkalarımız seçimlerden önce vatandaşlarımıza vermiş olduğu sözlerin büyük bir kısmını şimdiden yerine getirdiğini görmekteyiz. Hatta vermediği sözleri bile gerçekleştirmişlerdir. Bu çalışmalarda il başkanlığımızı son derece memnun etmektedir. Belediye başkanlarımızdan, il başkanlığımıza gelen talep ve istekleri Ankara’da bizleri en iyi şekilde temsil eden Milletvekilimiz Mehmet Taytak beye ileterek çözüm arıyoruz. Şimdiye kadar önemli hizmetler yaptık. Belediye başkanlarımız yapmış olduğu hizmetleri sosyal medya aracılığı ile vatandaşlarımıza duyurulmasını istiyoruz”
Bostancı, “Hizmetleri sosyal medya aracılığı ile duyrulmalıyız”

Taytak, “Girmediğiniz, çalmadığınız kapı bırakmayın”
Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Belediye Başkanları ve İl Genel Meclisi Üyeleri ile birlikte düzenlenen istişare toplantısına katıldı. Toplantı da, Belediye başkanlarının ve meclisi üyelerinin kendi bölgelerinde adaletli bir şekilde hizmet etmelerini isteyen Milletvekili Taytak, “Girmediğiniz, çalmadığınız kapı ve gönül bırakmayın” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, ilçe başkanları istişare toplantısının ardından Belediye Başkanları ve İl Genel Meclisi üyeleri ile bir araya geldi. HaftasonuHilton Otel’de gerçekleşen istişare toplantısına, İl Başkanı Mehmet Kocacan, Teşkilatlardan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Ahmet Kahveci, Belediyelerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Doğan Şimşek, İl Sekreteri Beytullah Bostancı, Kadın Kollarından Sorumlu İl Yönetim Kurulu Üyesi Nesrin Çelikbilek, Merkez İlçe Başkanı Fevzi Kartal, İl Yönetim Kurulu Üyeleri, MHP İl Genel Meclisi Üyesi Grup Başkanı Ahmet Zeki Ertürk, İlçe ve Belediye Başkanları ile İl Genel Meclis Üyeleri katıldı. 

Şimşek, “Halkın içinde vatandaşlarımızla iç içe olalım”
Pandemi kuralları çerçevesinde gerçekleşen toplantının açılış konuşmasını yapanBelediyelerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Doğan Şimşek, belediye başkanlarına bazı tavsiyelerde bulundu.  Şimşek, “Pandemi nedeniyle ara verdiğimiz toplantılarımıza kaldığımız yerden devam ediyoruz. Yerel seçimlerden bugüne kadar belediye başkanlarımız kendi bölgelerinde yaptığı çalışmalar ile vatandaşlarımızın takdirini kazanmıştır.

Bu hizmetlerin kazandırılmasında hiç kuşkusuz MYK Üyemiz ve Afyonkarahisar Milletvekilimiz Mehmet Taytak beyin ve il başkanlığımızın büyük rolü olmuştur. Vekilimiz hizmetlerin belediyelerimize kazandırılması noktasında Ankara’da gece gündüz demeden bakanlıklar ve genel müdürlükler düzeyinde kapı kapı dolaşarak hizmet almaktadır. Vekilimize bu anlamda Afyonkarahisar adına teşekkür ediyoruz. Belediye başkanlarımızın daima sahada ve halkın içinde olmalarını istiyoruz. Herkesi kucaklamalarını ve ötekileştirmeden hizmet etmelerini istiyoruz”

Bostancı, “Hizmetleri sosyal medya aracılığı ile duyrulmalıyız”
İl Sekreteri Beytullah Bostancı ise belediye başkanlarının yaptığı hizmetleri sosyal medya aracılığı ile kendi bölgesinde yaşayan vatandaşlara duyurulmasını istedi. Bostancı, “Belediye başkalarımız seçimlerden önce vatandaşlarımıza vermiş olduğu sözlerin büyük bir kısmını şimdiden yerine getirdiğini görmekteyiz. Hatta vermediği sözleri bile gerçekleştirmişlerdir. Bu çalışmalarda il başkanlığımızı son derece memnun etmektedir.

Belediye başkanlarımızdan, il başkanlığımıza gelen talep ve istekleri Ankara’da bizleri en iyi şekilde temsil eden Milletvekilimiz Mehmet Taytak beye ileterek çözüm arıyoruz. Şimdiye kadar önemli hizmetler yaptık. Belediye başkanlarımız yapmış olduğu hizmetleri sosyal medya aracılığı ile vatandaşlarımıza duyurulmasını istiyoruz”

Afyon HABERİ

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve afyonhaberturk.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.