Siyaset Haber Girişi: 08.04.2021 - 12:39, Güncelleme: 08.04.2021 - 12:39

TEKNOFEST 2022’nin ilimizde yapılması konusunda MHP olarak gereken desteği vereceğiz

 

TEKNOFEST 2022’nin ilimizde yapılması konusunda MHP olarak gereken desteği vereceğiz

TEKNOFEST 2022’nin ilimizde yapılması konusunda MHP olarak gereken desteği vereceğiz
Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek’in, özellikle ilimizin tanıtımı konusunda önemli çalışmalara imza attığını söyleyen MHP İl Başkanı Mehmet Kocacan, “Afyonkarahisar Valimiz Sayın Gökmen Çiçek, ilimizde göreve başladığı günden itibaren her alanda yaptığı çalışmalar takdirle karşılanıyor. Afyonkarahisar’ın var olan turizm potansiyelini daha da artırmak için yoğun bir çalışma temposu içindedir. Bunların başında da Ayazini Kültür Köyü, Emre Gölü, yöresel ürünlerin tanıtımı gibi turizmi odaklı çalışmalara ağırlık vermektedir. Son olarak ise TEKNOFEST 2022’nin Afyonkarahisar’da yapılması konusunda ilimizi harekete geçirmesi oldu. Zaferin 100. yılını kutlayacağımız yılda TEKNOFEST 2022’nin ilimizde yapılması konusunda MHP olarak gereken desteği vereceğiz” dedi.  “CHP ve İP kaos ve kargaşadan nemalanıyor” 104 amiralin bildirisine ilk tepkinin MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’den geldiğini söyleyen Başkan Kocacan, CHP ve İP’in kaos ve kargaşadan nemalandığını belirtti. Başkan Kocacan, “Bu hafta Türkiye gündemine kendini bilmez 104 amiralin hazırladığı gece yarısı bildirisi ile karşı karşıya kaldık . Bilge Liderimiz, Genel Başkanımız Devlet Bahçeli Beyefendi, 104 amiralin bildirisine ilk dakikadan itibaren dik ve kararlı bir duruş ortaya koymuş ve meydanın boş olmadığını göstermiştir. Millet İttifakının ise, ilk dakikadan itibaren kıvırdığını ve hatta bildiricilere destek verdiğini hayretle izledik. Net ve kesin bir tavır konulamadığı gibi, üzerini örtme gayreti öne çıkmıştır. Kaldı ki, bildiricilerin bir numarası emekli Amiral Ergun Mengi, İP’in Uluslararası Siyasi Kuruluşlar ve Jeo Stratejik Analizlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı’dır. Yine bildiriye ilk destek açıklaması da İP’in milletvekillerinden gelmiştir.   CHP ise 104 amirala sahip çıkmıştır. Böyle askerlere de elbette CHP ve yancıları sahip çıkacaktır. İmza atanların CHP’li, İP’li olması da bunun delilidir. CHP geçmişte olduğu gibi şimdide kaos ve kargaşadan faydalanarak nemalanma içerisinde olduğu aşikardır. Buna destek veren siyasi partiler sanki Türkiye’de hiç yaşamamış gibi davranıyorlar. Türkiye de hiç muhtıra verilmemiş, ihtilal yaşanmamış ve devlet büyüklerine hiç zarar gelmemiş gibi davranmaları hiç de akılca bir durum değil.  Bilge Liderimiz, Genel Başkanımız Devlet Bahçeli Beyefendinin de grup toplantısında dediği gibi, ‘Hiç kimse sinir uçlarımızla oynamasın. Darbeler sayfası kapanmıştır. Kahraman Türk Silahlı Kuvvetleri’mizi hiçbir alçak tahrik edemeyecek, karanlık bir tünele çekemeyecektir. İbreti alem için, 104 emekli amiralin rütbeleri sökülmelidir. Emeklilik hakları ellerinden alınmalı, emekli maaşları kesilmelidir. Bildiriyle ilgili adli ve idari soruşturma derinleştirilerek tekemmül ettirilmelidir. Arkasında kim var, önünde kimler duruyor, alayı ortaya çıkarılmalı ve milletimize teşhir edilmelidir”
TEKNOFEST 2022’nin ilimizde yapılması konusunda MHP olarak gereken desteği vereceğiz

Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek’in, özellikle ilimizin tanıtımı konusunda önemli çalışmalara imza attığını söyleyen MHP İl Başkanı Mehmet Kocacan, “Afyonkarahisar Valimiz Sayın Gökmen Çiçek, ilimizde göreve başladığı günden itibaren her alanda yaptığı çalışmalar takdirle karşılanıyor.

Afyonkarahisar’ın var olan turizm potansiyelini daha da artırmak için yoğun bir çalışma temposu içindedir.

Bunların başında da Ayazini Kültür Köyü, Emre Gölü, yöresel ürünlerin tanıtımı gibi turizmi odaklı çalışmalara ağırlık vermektedir.

Son olarak ise TEKNOFEST 2022’nin Afyonkarahisar’da yapılması konusunda ilimizi harekete geçirmesi oldu. Zaferin 100. yılını kutlayacağımız yılda TEKNOFEST 2022’nin ilimizde yapılması konusunda MHP olarak gereken desteği vereceğiz” dedi. 

“CHP ve İP kaos ve kargaşadan nemalanıyor”
104 amiralin bildirisine ilk tepkinin MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’den geldiğini söyleyen Başkan Kocacan, CHP ve İP’in kaos ve kargaşadan nemalandığını belirtti. Başkan Kocacan, “Bu hafta Türkiye gündemine kendini bilmez 104 amiralin hazırladığı gece yarısı bildirisi ile karşı karşıya kaldık

. Bilge Liderimiz, Genel Başkanımız Devlet Bahçeli Beyefendi, 104 amiralin bildirisine ilk dakikadan itibaren dik ve kararlı bir duruş ortaya koymuş ve meydanın boş olmadığını göstermiştir. Millet İttifakının ise, ilk dakikadan itibaren kıvırdığını ve hatta bildiricilere destek verdiğini hayretle izledik. Net ve kesin bir tavır konulamadığı gibi, üzerini örtme gayreti öne çıkmıştır. Kaldı ki, bildiricilerin bir numarası emekli Amiral Ergun Mengi, İP’in Uluslararası Siyasi Kuruluşlar ve Jeo Stratejik Analizlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı’dır. Yine bildiriye ilk destek açıklaması da İP’in milletvekillerinden gelmiştir.

  CHP ise 104 amirala sahip çıkmıştır. Böyle askerlere de elbette CHP ve yancıları sahip çıkacaktır.

İmza atanların CHP’li, İP’li olması da bunun delilidir. CHP geçmişte olduğu gibi şimdide kaos ve kargaşadan faydalanarak nemalanma içerisinde olduğu aşikardır. Buna destek veren siyasi partiler sanki Türkiye’de hiç yaşamamış gibi davranıyorlar.

Türkiye de hiç muhtıra verilmemiş, ihtilal yaşanmamış ve devlet büyüklerine hiç zarar gelmemiş gibi davranmaları hiç de akılca bir durum değil.  Bilge Liderimiz, Genel Başkanımız Devlet Bahçeli Beyefendinin de grup toplantısında dediği gibi, ‘Hiç kimse sinir uçlarımızla oynamasın. Darbeler sayfası kapanmıştır.

Kahraman Türk Silahlı Kuvvetleri’mizi hiçbir alçak tahrik edemeyecek, karanlık bir tünele çekemeyecektir. İbreti alem için, 104 emekli amiralin rütbeleri sökülmelidir.

Emeklilik hakları ellerinden alınmalı, emekli maaşları kesilmelidir. Bildiriyle ilgili adli ve idari soruşturma derinleştirilerek tekemmül ettirilmelidir. Arkasında kim var, önünde kimler duruyor, alayı ortaya çıkarılmalı ve milletimize teşhir edilmelidir”

Habere ifade bırak !
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve afyonhaberturk.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.