AFYONKARAHİSAR CANLI İZLE
Yazı Detayı
16 Aralık 2019 - Pazartesi 18:48 Bu yazı 54 kez okundu
 
Haddini aşarak birilerine yaranmaya çalışan pespaye zihniyete cevaben..
HALİL KOCASABAN
afyonhaberturk
 
 

Haddini aşarak birilerine yaranmaya çalışan pespaye zihniyete cevaben..

Tarih şahittir ki, Türk Milletinin son elli yıllında yaşadığı bütün sıkıntılı dönemlerde Türk Milliyetçilerinin inanç hareketi olan Milliyetçi Hareket Partisi gereğini yapmış ve üzerine düşen sorumlulukları mensuplarının canları pahasına yerine getirmiştir. Bu bakımdan Milliyetçi Hareket Partisi, bağlı bulunduğu Türk Milliyetçiliği fikri ve İmanı ölçüsünde yeryüzünde emsali görülmemiş bir mücadele silsilesinin asil kalesi olmuştur. Milliyetçi Hareket Partisi ve mensupları verdiği şehitlerle, zindanları parçalayan iradesiyle, Türklük Bayrağı ile hiç şüphesiz Cumhuriyet tarihimizin en önemli kurumudur. Merhum Liderimiz Başbuğumuz Alparslan Türkeş’in kurduğu, Liderimiz Devlet Bahçeli Beyefendinin yaşattığı ve sonsuzluğa taşınan bu kutlu hareket dün olduğu gibi bugün de bazı cahillerin, sapkınların, ihanet şebekelerinin ve Türklük düşmanlarının hedefi haline gelmiştir. İradesini ve aklını FETÖ’ye ve PKK’ya satan Engin Altay sen kim oluyorsun da laf konuşuyorsun. Davasına, Partisine ve Ülküsüne yürekten bağlı olan Türk Milliyetçileri Bunun hesabını senden sormaz mı sanıyorsun? 
Dün Başbuğ Türkeş “Türk Devleti’nin Bekası” için hangi koalisyonlara, kanun ve hükümetlere destek verdiyse, bugün de Lider Devlet Bahçeli yine “Türklüğün Bekası” için mücadele vermekte ve gereğini yapmaktadır.

Dününü unutanlar!
15 Temmuz’da yapamadıklarını 31 Mart’tan sonra yapmayı planlayan alçaklar

Biliniz ki;
Biz yılmak nedir bilmeyiz!
Biliniz ki;
Biz inandığımız “davadan dönmek” nedir bilmeyiz!
Biliniz ki;
Biz dün tarihin yazdığını bugün yeniden yaşama azmini taşımaktayız!

Ya siz?…

Siz utanç mı arıyorsunuz? Siz Yancı mı arıyorsunuz?

Kutsal vatan toprağına “Kürdistan” diyerek saldıranlara karşı aynada yansıyan suretinize bakınız!

Siz utanç mı arıyorsunuz? Siz Yancı mı arıyorsunuz?

PKK hendekçilerine güzellemeler yapıp şehitler kanını içen ve HDP için her aileden bir oy isteyen siz değilmiydiniz! Tüm bunlar aşikârken siz hangi cüretle konuşuyorsunuz? düştüğünüz “ihanet çukuru” haddinizin de sınırınızın da belirleyicisi olmuştur!

Mete Han’dan Bilge Han’a; Alparslan Han’dan Fatihe; Atatürk’e, Başbuğ Türkeş’e ve Lider Bahçeliye kadar uzanan “Türkün Yüksek Beka Anlayışı” Türk çocuklarının zihninde ve gönlünde yer etmişken sizlerin bunu kavrayamamanız ancak düştüğünüz basit durumu ifade eder! Türkiye ve Afyonkarahisar’da bu durumunuza gerekli cevabı çok yakında verecektir!

Yaşasın ezelden ebede yükselen Türklük!
Yaşasın Türk Devletinin Bekası için mücadele edenler! Ne Mutlu Türk’üm Diyene!

Saygılarımla.

 
Etiketler: Haddini, aşarak, birilerine, yaranmaya, çalışan, pespaye, zihniyete, cevaben..,
Yorumlar
Haber Yazılımı